Antieke Chinese dunne jade kom. Afmeting: H 5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...
Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met krekel/konijn in landschap decor. Eén chip bij bord met krekel. Afmeting: Ø 16,2 - 16,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Achtkantig met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Twee eierschaal Chinees porseleinen republiek-stijl vazen met figuren voorstelling + merk. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws klokkenstel met 18e eeuwse Delfts Fayence, bronzen monturen met Foo-honden koppen et cetera. Circa 1880. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 49 cm. In goede staat.
Maurice Wyckaert. 1923 - 1996. Nr. 80/100. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat .
Grote antieke Franse porseleinen oorvaas met handgeschilderd rozen decor. Bodemrand + oren matig gerestaureerd. Afmeting: H 49 cm. In matige staat.
Drie antiek Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.