Groot majolica beeld. 20e Eeuw. Vrouw met waterkruik. Eén voet mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.
Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten. Afmeting: H 13,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Lot van twintig Hollandse tegels met landschappen19e. Gebouw aan waterpartij. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen theekan met zwiebelmuster decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met baby-lichaam en echt haar. Nr. 351/5K. Circa 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee zilveren fotolijsten, 835/000, een ovaal model met bolle rand, ca 9x12cm, voet ontbreekt en een rechthoekige lijst met een guillochebewerking. 7,5x11cm. In goede staat
Chinees porseleinen vaas met floraal/vis decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hocker met landschap/pagode decor. Afmeting: H 41 x Ø 24 cm. In goede staat.
Hester A.C. Zaalberg. 1836 - 1909. Hollands landschap met zandpad, herder en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Albert Wessels (Rijssen). Duits landschap met dorp (Bönkhausen). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese theepot met Familie Rose decor. Afmeting: 15 x 15,5 x 11 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Imari chocolade kop + schotels met landschap/floraal/goud decor. 18e Eeuw. Eén kop goed, één kop chips, één kop haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 9 -Ø 15 cm. In redelijke sta...
Lot van 15 Hummel figuren. Diverse afbeeldingen. Afmeting: 13 - 6,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Delftse of Franse fayence portre montre in de vorm van een staande klok. Neo renaissance. Circa 1880. Met zakhorloge uurwerk. Niet getest. Onbeschadigd. Afmeting: H 44 cm. In goede st...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Vrouw met tamboerijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén vals gat in basement. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Che Guevara. Lithografie. Afmeting: H 89 x B 59 cm. Litho op papier. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Italiaanse vrouw bij waterpomp. Afmeting: H 46 x B 29 cm. olieverf op paneel In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Delftse schaal en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal/eenden in coulissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse porseleinen Satsuma pronkvaas met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Italiaanse boulle stijl tafelklok met brons en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese notaris staartklok met originele beschildering. Wekkerfunctie + vergulde houten poppen. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Wortelnoten hangvitrine vol met 25 stuks Goebel borden en 5x Goebel Engels. 20e Eeuw. Afmeting kastje: H 73 x B 69 x D 20 cm. In goede staat.
Lot divers porselein. Goebel. Bestaande uit: Maria met kindje Jezus. Non, gesigneerd Krobek 1967. Limoges ei. Wijwaterbak. Los bordje en een kalender bord (= 62 x 26 cm.). In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule op houtgestoken console. Circa 1860. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Hollandse Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
J.A. Rey. Circa 1900. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
J. Plank, Linz. 20e Eeuw. Duitse School. Figuur te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Antiek zwart marmeren klok met graveringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 40 x 41 x 12 cm. In goede staat.
Twee Chinese celadon porseleinen schalen met floraal decor. Afmeting: 12,5 -Ø 18 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees cargo porselein. Bestaande uit: celadon kom met geritste signatuur + drie schalen met glazuur. Afmeting: 7,5 - 11 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met Familie Rose/figuren/floraal/vogel/vlinder/goud decor. Met houtgestoken originele console/hocker. Haarlijn in bodem. Afmeting: H 16 x Ø...
Zeer grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Wanli vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 43,5 cm. In matige staat.
Jan Visser. 1927 Rotterdam. 1879 - 1961. Portret van boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Oosterse olielamp. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met gecontourneerde omranding. 17e Eeuw. Met berglandschap en vogel decor. Restauratie + haarlijnen. Afmeting: H 12,5 x Ø 25 cm. In redelijke staat.
Grote Franse pendule met bachus en vogel. Op marmeren basement. Circa 1890. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 38 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren/compositie metalen klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 - 60 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese cloisonné vaas met draken/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Chinese cloisonné vaas. Octagonaal. Met floraal/zotjes decor. Afmeting: 14 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met latere zilveren beugels. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 10 cm. In redelijke staat.
Set van zes antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden met geisha in tuin decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Spaanse School. 20e Eeuw. Verso Gesigneerd. Gesluierde Oriëntaalse danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61x B 50 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Vier delen republiek-stijl. Eén deel Kantonees (randschade) Eén deel 19e eeuw Familie Verte (randschade). Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Tjeerd Bottema. 1884 - 1978. Schaapskooi bij Ede. Ets op papier. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met lades, deur en schrijfleer. 19e Eeuw. Afmeting: 79 x 120 x 56 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.
E.F. v.d. Burgh. 1929 - 1970 Arnhem. Gedroogde zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
O. Köster. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met diverse decors + bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Eén vaas gerestaureerd + één vaas gelijmd. Afmeting: H 27 - 62 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormige gezaagde manden, versierd met o.a. met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 367 gram. In goede st...
Twee zilveren tafelkandelaren, 833/000, Neo barok, op ronde voet en met getorste staander, rijkelijk versierd met krullen en floraal decor, MT.: A.van der Beek, Den Haag, jl.:R:1901. ø12x16cm. Voorzie...
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Prachtige miniatuur schilderijklokje op zilveren schilderezel, 800/000. Schildersezel voorzien van 3 klauwpoten en een guirlande met leeuwenkop. Op de ezel is een schilderijklok geplaatst met zilveren...
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met kreeft/krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 100 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met blauw saffier. Oorstekers met 3 rijen bezet met elk 5 rond gefacetteerde blauw saffieren. Grootte 8,5x14mm. De oorstekers zijn voorzien van een steker en clip. ca 3...
Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met floraal coulissen decor. 18e Eeuw. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 7 x Ø 6 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...
Geelgouden koordarmband, 585/000, ø 4mm. lengte 19,5cm,ca 5,6 gram. In goede staat
Groot 18e eeuws eikenhout gestoken zware plaquette met Heilige Petrus. Heeft buiten gehangen. Afmeting: 94 x 78 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Frans draaispit. Gietijzer met messing. Automaat opdraaibaar voor rotatie. Circa 1880. Afmeting: 43 x 27 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten etagiere-tafel met lade en lectuurhouder. Met bandintarsia. Engeland. Afmeting: 83 x 59 x 38 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Franse gebogen drie-laden commode met brons en marmeren blad. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Krimpnaden. Afmeting: 67 x 65 x 46 cm. In redelijke staat.
Paar zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met dikke parelranden. ø7,5x19cm. Met gevulde bodem. In goede staat
Zilveren schaal, 833/000, ovaal gezaagd model met krullen en florale bewerking. De schaal heeft een verdikte rand met voluten. 12x18x3,5cm. ca 98 gram. In goede staat.
Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schommelstoel met ijzeren veren. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 160 x 80 x 58 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met toogpanelen, drie lades en vier deuren. Twee-delig. Sloten vervangen. Afmeting: 155 x 66 x 124 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Bol theepotje met parelrand, MT.: L.Spiegeler Amsterdam, jl.: O:1873, geplaatst op een zilveren comfoor versierd met een gegraveerde rand en geplaatst op 4 gecon...
Wildschaar/ Gevogelteschaar voorzien van zilveren grepen, 830/000, model puntfilet. 28 cm. Gebruiksporen met enkele deukjes, verder in goede staat.
Chinees porseleinen celadon Meiping vaas met floraal/paard decor. Afmeting: H 33,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bloesemtak decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piano-hocker. Circa 1900. Afmeting: H 52 x Ø 37 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire. Willem III. Circa 1850. Interieur met veel lades. Afmeting: H 209 x B 104 x D 52 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar werkblad. Bovenste lade klapbaar. Interieur met veel lades. Afmeting: H 145 x B 108 x D 77 cm. In goede staat.
Mahonie Biedermeier tafel, deels massief. Circa 1820. Met plateau-voet en berenklauwen. Afmeting: H 58 x Ø 71 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met goudbewerking en zilveren kraag met dop, 833/00, voorzien van florale bewerking. 11x4x2cm. In goede staat.
Zilveren armband met bedels, 925/000. Geslepen gourmetarmband met bakslot voorzien van 5 bedels, een olifant, hond, os, toreador en een inheems figuur. Breedte armband 7 mm. lengte 18 cm. ca 43,2 gram...
Bijbel met zwart lederen kaft, nieuwe testament, 1890, met goud op snee. Voorzien van zilveren hoekstukken en een dubbel gecontourneerd zilveren slot met graveerwerk. MT.:Fa. Jac. Gelderblom & Zoon, S...