Zeldzame kopergeslagen Amsterdamse kraantjeskan met stadswapen en drie kranen. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco tinnen lamp. George Nilsson. Circa 1930. Olifant. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antieke wereldglobe. Door Dr. R. Neuse. Nederlandse bewerking van R.E. Kaltofen, Utrecht. Uitgave erven J. Bijleveld, Utrecht. Columbus Verlag Berlin-Lichterfeld. Kleine beschadigingen maar acceptabel...
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren, deels verguld. Figuur op amfora vaas draagt kandelaar. Circa 1860. Hermes en ? Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Historisme-stijl vergulde compositie metalen dekseldoos. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1900. Twee melodieën in dak. Speelt bij openen. Goed spelend. Afmeting: 17 x 27 x 40 cm. In goede staat.
Bronzen lamp met zeehond op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Grote antieke globe in eikenhouten houder. Frankrijk. Circa 1900. Globe physique, historique, politique. Gerard et Barrere Paris. Afmeting: 105 x 75 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws zandstenen Maria beeld met Heilig kruis. Op sokkel. Afmeting: 200 x 64 x 43 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Afmeting: 200 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil tafelschaal met zweepslag decor. Majolica met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 22 x 32 cm. In goede staat.
Twee bronzen empire-stijl kandelaren met marmeren basement en engelen. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten telefoon. Siemens & Haiske A.G. Circa 1910. Duitsland. Afmeting: 67 x 24 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. Damesportretten. 1900 - 1930. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Negen antieke miniatuur schilderijen. Diverse portretten met onder andere signatures en verso monogrammen. Afmeting: 4,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhout gestoken zware plaquette met Heilige Petrus. Heeft buiten gehangen. Afmeting: 94 x 78 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Frans draaispit. Gietijzer met messing. Automaat opdraaibaar voor rotatie. Circa 1880. Afmeting: 43 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Originele antieke Diecast missie spaarpot.ca 1920 Voor de missie koning Balthazar HAP. ZE. T. IE. Verso voor mijn melaatse arme negerkinderen etc. Afmeting: 15 x 13 x 13 cm. In zeer goede staat.
Antieke papier maché missie spaarpot met originele polychromie + de naam Merel. Circa 1930. Afmeting: 34 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse missie spaarpot met knikkend hoofd. Gips of terracotta. Originele polychromie + opschrift god loone li. Circa 1900. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten portre montre met brons. Zakhorloge deco defect. Afmeting: 36 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Zware compositie metalen Jugendstil kaarskandelaar met zweepslag decor, albast en kindergezicht. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antiek koptisch weefsel fragment in lijst. 5e - 6e Eeuw. Met boek. Afmeting: H 13 x B 13,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands reclame bord. Eysink Rijwielen Amersfoort. Gelithografeerd. Circa 1930. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.
Drie originele Hollandse oude emaille reclame schilden. Rijwielen, Bovag, Erkend bromfietshandelaar. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 28 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse vruchtenhouten gestoken tafelschaal met kabouter. Circa 1920. Afmeting: 32 x Ø 21 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse bronzen vergulde zonnewijzer met kompas en ranken decor gegraveerd. Neurenberg of Augsburg. Met Latijnse tekst op bodem. In origineel foedraal. Afmeting: 6 x 6 x 2 cm. In goed...
Oude Christian Dior tas. Parijs. Slangenleer in Cassis-kleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Twee Amsterdamse School wandlampen met achter-glas-schilderijen. Art Deco-stijl. Afmeting: 29 x 43 x 22 cm. In goede staat.
Grote Amsterdamse School-stijl plafoniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm.
Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm. In goede staat.
Grote Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Afmeting: 30 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse microscoop in mahoniehouten kist met accessoires. J & C Robbins, 9 Bartholomen Close London. Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Ibsor D.R.P. camera met lens Hugo Meijer & Co. Görlitz. Circa 1900. Afmeting: 16 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen dekselbokalen met Amor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globe met notenhouten voet. Erd Globus, 15 Cent. Berlin, Ludwig Jul. Heymann. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In zeer goede staat.
Antieke plated messing kraantjeskan met florale gravering. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee aluminium Raak Amsterdam plafonnieres. Model Yin Yang, type 1636. Vintage periode 1960. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Georg Jensen Design Denmark rood-koperen dekselpan met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 21 cm. In goede staat.
Jugendstil tazza met geplooide mondgeblazen glazen schaal en vernikkelde voet. Loetz? Afmeting: H 23 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antieke messing/koperen tazza met putti en kopergeslagen geplooide schaal. Circa 1890. Afmeting: 27,5 x Ø 28,5 cm. In goede staat.
Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Russisch boek, handgeschreven met notities. Anno 1864. Afmetig: 35 x 2 x 22 cm. In goede staat.
Romeinse ring en fibula, bodemvondst. Zware ring voorzien van een ovaal geslepen agaat met gravure van een watervogel, en een fibula. 3x3cm en 5x2cm.