Antieke opaline-glazen lampenvoet met strijdwagen. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Oude smeedijzeren wildhaak met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kraantjeskannen. 1x tin (beschilderd). 1x messing. Afmeting: H 42 - 45 cm. In goede staat.
Antieke gobelin. Koningshuis 1937. Juliana en prins Bernhard. 48 x 77 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Charles Dix compositie metalen godslamp met messing brander. Circa 1840. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Lot van vijf antieke snuifdozen/zwaveldozen. 3x papiermaché, 1x metaal, 1x bakeliet. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence tafellamp met messing montuur. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta tabakspot met clown en tekst 'geheel alleen'. Chip voet clown. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. 1x Apothekerspot van porselein, 19e eeuw, chip deksel. 1x 18e eeuwse glazen wijnfles. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.
Antieke historisme gietijzeren parapluhouder met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 x 33 x 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse bronzen wijwaterhouder voor aan de wand. Louis Seize. Afmeting: 17 x 10,5 x 5 cm. In goede staat.
Decoratieve messing met houten lamp staande op Chinese houtgestoken piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan met messing brander. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.
Oude Erres radio uit 1950. Type KY505. Afmeting: 27 x 43 x 22,5 cm. In zeer goede en werkende staat.
Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische dekseldoos met houtsnijwerk. Circa 1920. Met landschap voorstelling. Afmeting: 11 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.
Vier Hollandse tinnen schalen. Onder andere; Tiel, Amsterdam, kolonie. Circa 1910 - 1930. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In goede staat.
Twee delen antiek brons. 1x plaquette met landarbeiders. 1x Jugendstil schaal. Circa 1900. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse houtgestoken, vergulde wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees geglazuurd terracotta. 1x Schenkkan met bruin glazuur. 1x Bolvaas met groen glazuur. Afmeting: H 10 - 12 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen penningen of spelstukken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 1,5 - 2 cm. In goede staat.
Antieke messing waterketel op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Damestas van Bruno Magli met dobbelsteen decor en doublé ketting. Afmeting: 22 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.
Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 foto lithog...
18e - 19e Eeuws huisreligie altaar onder stolp. Met bisquit porselein. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.
Antieke Oosterse of Afrikaanse scepter. Koperdraad, zijde et cetera. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Moderne design dressboy van chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 117 cm. In goede staat.
Miniatuur schaakspel + wijnaccessoires. Onder andere; wijnopener, thermometer + stop. 21e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 17 cm. In goede staat.