Duitse messing scheepsklok en barometer. Merk: Observer. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Lot divers antiek tin. Onder andere; zeven maten, twee kruiken, vier borden. 19e Eeuw. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
50-er Jaren tafellamp met grote zeeschelp. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke bronzen lavabo. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 15 x 29 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing vogelkooi met lade. Circa 1880. Afmeting: 57 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Engelse palissanderhouten stickbarometer met floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Schlott Hohner & Co. pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 36 x 43 x 49 cm. In goede staat.
Twee antieke worteldoeken. Handgeweven. Circa 1900. Afmeting: 76 x 83 cm. In goede staat.
50-er Jaren reclame borstbeeld met polychromie. City Sport, met lederen vliegeniersmuts. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Leuke staande vintage lamp met kunststof kap. Gemerkt Hagoort. Circa 1970. Afmeting: 163 cm. In goede staat.
Zeldzaam 16e eeuws antiquarisch boek. Perkament. Anno 1571. VI. Tomus Operum. D. Avrelii. A.V. Gustini Hip Ponensis Episcopi. Rug licht los. Afmeting: H 39 x B 25 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke Majolica bokalen (lampenvoeten). Met compositie metalen voet. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.
Drie wortelnoten gepolitoerde humidors. In nieuwstaat. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Drie antieke mahoniehouten/palissander dekseldozen. 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse compositie metalen kandelaar met messing bobeches. Circa 1860. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tweekleurige notenhouten theestoof met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 41 x 37 cm. In gede staat.
Hollandse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 41 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke Deense metalen Jydsk telefoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk dienblad met vogel/bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 49 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen paraplubak met kraanvogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl tafellamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 x Ø 30 cm. In goede staat.
Messing hanglamp met gesatineerd glas + floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee antieke lampen met schelpen. Cameo + parelmoer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes en binnendeksel. Scheurtje in deksel. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke papier maché missie spaarpot met originele polychromie + de naam Merel. Circa 1930. Afmeting: 34 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Antieke messing/koperen tazza met putti en kopergeslagen geplooide schaal. Circa 1890. Afmeting: 27,5 x Ø 28,5 cm. In goede staat.
Zeldzame koperen Louis Seize kraantjeskan met benen afsluiting. Circa 1780. Pootjes missen. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Vijftien delen oud messing. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Vijf-delige messing haardset met vuurbokken. 19e Eeuw. Afmeting: 34 - 77 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten barometer met thermometer. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen empire tazza. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke bronzen penning. Buitmaken van de HMS Macedonian door de USS United States 1881. Met kapitein Stephen Decator. Herslag 1881. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede staat.
Grote eikenhout gestoken wandconsole. Neo gotisch. Circa 1880. Afmeting: 22 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Japanse Satsuma lamp met figuren en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse theestoof met koperen ketel. Twee-kleurige theestoof. Circa 1860. Afmeting: 68 x Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Circa 1840. Afmeting: H 40 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee dozen met divers oud/antiek koperwerk. Onder andere; lampen, kandelaren et cetera. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen lampenvoet met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Twee Hollandse neo renaissance kopergeslagen spiegels. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 63 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren tuinvazen. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Notenhouten Schwarzwalder snijwerk humidor met rozen decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Houten model van een zeiljacht op statief. 'Endeavour'. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 75 x 18 cm. In goede staat.
Acht antieke Nishapur terracotta kettingen. Divers. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Drie antieke geglazuurde terracotta Nishapur halskettingen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 29 - 42 cm. In goede staat.
Grote antieke blauwe opaline-glazen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Antieke neogotische bronzen kaarskandelaar met fabeldieren. 19e Eeuw. Kaarspin vernieuwd. Afmeting: 24 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Twee composiet tafellampen. Vrouw met schaap + man met schaap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Grote eivormige Art Deco glazen plafonniere met chroom. Circa 1935. Afmeting: 44 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee messing gegoten bellen. 20e Eeuw. 1x P.S. Graf-Spee met annotatie 1939. 1x Neo renaissance kloosterbel. Afmeting: 21 - 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Carl Zeis camera op houten verstelbare standaard/statief. Circa 1930. Functie niet getest. Afmeting: 123 x 12 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote verzameling postzegels. Nederland vanaf 1864, Nederlands-Indië en België. Gestempeld. In doos met enveloppen. Leuk lot! Afmeting: 12 x 36 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eiken bijbelkist. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 x 57 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgestoken hoeketagéres. Floraal. Afmeting: 39 - 65 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen penkandelaren. 19e Eeuw of ouder. Renaissance-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Fontein van beton met schelpvormige opvangbak met daarboven een jongensbeeld die een vis vast houdt. Afmeting: 81 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Twee koperen pannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oud messing vonkenscherm in barok-stijl. Afmeting: 63 x 60 x 7 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen staande lamp. Circa 1900. Vrouw draagt fakkel. L' iris. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Historisme-stijl vergulde compositie metalen dekseldoos. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Zware compositie metalen Jugendstil kaarskandelaar met zweepslag decor, albast en kindergezicht. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zes antieke Nishapur terracotta ornamenten/plaquettes. Iran. 7e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 4 - 6,5 cm. In goede staat.
Messing dekseldoos met Chinese karaktertekens/driemaster zeilschip. Circa 1920. Slot defect. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten naaidoos met messing verguld beslag, lade, gewicht en speldenkussen. Afmeting: 10,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten reisschrijfkist met zijwaartse lade (met inktpotten). Origineel beslag, slot mist. Circa 1800. Afmeting: 12 x 51 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline-glazen petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 47 - 48 cm. In goede staat.
Bauhaus-stijl verchroomde messing tuimelketel op comfoor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Antiek tinnen wand zoutvat met bodemmerk. Circa 1800. Afmeting: 28 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Twee decoratieve bronzen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Italiaanse marmeren lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee Hollandse eikenhouten gestoken wandkapstokken. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 62 - 83 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen turfkist met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 28 x 30 x 46 cm. In goede staat.
Drie decoratieve miniatuur violen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten biedermeier theestoof met ketel. Circa 1850. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme kopergeslagen bloempotten. Landschap/bustes/draak decor. Leeuwenpoten etc. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Oude/antieke Indische opiumweegschaal in houtgesneden gitaarvorm houder. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren bascule met messing gewichtenset. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse gepolychromeerde tinnen spiegel met strik. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 68 x B 26 cm. In goede staat.
Vijf oude lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. (buitenmaat). In goede staat.
Vijf antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding. Circa 1900 - 1930. Afmeting: Ø 17 - 55 cm. In goede staat.
Antieke octagonale Art Deco glazen plafondlamp. Circa 1925. Afmeting: 35 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Twee oude tuinbeelden op sokkel. 1x Meisje met bloemen. Stukje voet mist. Afmeting: H 88 cm. 1x Boeddha op Korintische zuil. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Nishapur terracotta aderlaat-vaatje met glazuur. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: H 7,7 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Chinoiserie. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Lot divers antiek koperwerk. Onder andere; haardset, petroleumlamp, ketels en kandelaar. Circa 20 - 70 cm. In goede staat.
Drie antieke vernikkelde theestoven met twee theekannen. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Etnografische dolk gemaakt van been en veren. Nieuw Guinea? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terrracotta kruik op houtgesneden console. Afmeting: H 20 x Ø 9 cm. In goede staat.