Grote antieke uitneembare Duitse eikenhoten Dänziger pronkkast (koopmanskast). Historisme. Circa 1900. Met bastionpanelen, snijwerk met figuren/ranken et cetera. Afmeting: 245 x 270 x 98 cm. In goede ...
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.
Zeldzame antieke notenhouten piedestal met messing armaturen. Vermoedelijk Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 132 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse barok, Louis Quinze hoekkast met vier deuren. Twee-delig. Circa 1760. Afmeting: 235 x 135 x 65 cm. In goede originele staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten linnenkast 'dresser'. Tweede helft 19e eeuw. Met origineel beslag, uitschuifbare lades, schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 206 x 52 x 275 ...
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse19e rozenhouten één deurs vitrine kast met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III zilverkast in Horrix-stijl met gebogen glas en spiegels. Circa 1850. Afmeting: 200 x 86 x 41 cm. In goede staat.
Barok kast. Grafschaft Bentheim. Massief eiken twee-deurs kast met afgeschuinde hoeken. Onder in de voetlijst zit grote lade. Afmeting: B 164 x H 188 x D 63 cm. In goede staat.
Engelse noten en wortelnoten pronkvolle kaptafel van zeer goede kwaliteit. Met draaibare spiegel. Jugendstil. Afmeting: H 167 x B 130 x D 58 cm.
Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.
Twee wortelnoten Art Deco-stijl nachtkasten met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 73 x 44 x 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met toogpanelen, drie lades en vier deuren. Twee-delig. Sloten vervangen. Afmeting: 155 x 66 x 124 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde empire spiegels. Lichte gebruikssporen. Afmeting: H 146 x B 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten boekenkast met verstelbare schappen en twee lades. Uitneembaar. Afmeting: 210 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken, dubbelzijdige (partnerdesk) schrijftafel met lades en groen schrijfleer. Afmeting: 77 x 102 x 151 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse kistkast van eikenhout met flespoten. In originele staat, met originele patina. Afmeting: 77 x 142 x 50 cm. In goede staat.
Mahonie kast met drie legplanken. Twee-deurig. Uitneembaar. Met glas. Circa 1860. Willem III periode. Afmeting: H 196 x B 116 x D 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Venetiaanse gondel-vormige draaistoel van notenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 115 x 100 x 63 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken piedestal met ranken/vogels/fabel figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten gestoken Henri Deux kast met renaissance decor, ranken/ruiter bij kasteel. Afmeting: 235 x 140 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok linnenkast met bronzen beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 220 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Zes design stoelen Heldense meubelfabriek Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 121 x 50 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Hollands wortelnoten Willem III rolbureau met drie lades en uitschuifbaar blad. Circa 1860. Afmeting: 137 x 106 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits tinbuffet. Barok. Afmeting: 208 x 162 x 55 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lade. Circa 1860. Afmeting: 197 x 110 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde stucwerk halspiegel met drakenkroon. Louis Philippe. Circa 1870. Enkele restauraties. Afmeting: H 126 x B 76 cm. In goede staat.
Mahoniehout-kleurige Engelse-stijl eethoek met vier stoelen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Tafel met verlengbaar blad. Afmeting: 87 x 45 x 50 cm./ 77 x 155 x 20 cm./ 77 x 200 x 20 cm. In goede s...
Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 113 x 120 x 56 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten 20-er jaren Barok-stijl glaskast met lade, schappen, klauwpoten en ranken. Afmeting: 192 x 112 x 53 cm. In goede staat.
Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier tafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: H 73 x Ø 108 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Sloten vernieuwd. Afmeting: 80 x 57 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit commode met vier lades, origineel beslag en snekken. Circa 1880. Afmeting: 98 x 104 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met roldeur en lade. Met origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 84 x 75 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met vier-spant gesneden poot. Circa 1860. Afmeting: 78 x 87 x 90 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse vijf-laden commode van rozenhout. Barok. Met origineel messing beslag. Afmeting: 96 x 83 x 46 cm. In goede staat.
Oude Engelse arm-fauteuil met cognac-lederen bekleding en koperen nagels. Afmeting: 100 x 70 x 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten kast gemaakt van 17e eeuwse renaissance panelen. Eén-deurs met laden. Afmeting: 150 x 75 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kussenkast met ranken, schappen en lades. Deuren zijn iets verbogen, maar sluiten wel. Eiken, palissander en ebbenhout. Circa 1880. Afmeting: 188 x 170 x 63 cm. In redelijk/goede sta...