Albert J. Temming. 1942 - . Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Arbeiders transporteren brandhout met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 143 cm. In goede staat.
Nicole Laceur. 1967. Bloementuin met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Theo Koch. 1881 - 1959. Dorpsgezicht Elburg (?). Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 29 x B 20 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
H.J. Bijvank. Circa 1940. Landschap met eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Hollands wintergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met schaatsende figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.
E. Carrington. Liggende naakte vrouw aan de waterkant. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Jugendstil. Wandelende vrouw in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram M. Circa 1900. Hollandse School. Haagse School. Landschap met koeien in de stijl van Willem Maris. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Henk Schuring, 1962. 1928 - Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 51 x B 47 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.
Engelmann. Duitse School. Circa 1900. Stilleven in 17e eeuwse stijl met fruit, pronkbokaal et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 108 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met ezel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 25,5 cm. In goede staat.
Rida. Circa 1950. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands riviergezicht met huizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Eugene Brands. '88. 1913 - 2002. Nr. 96/250. Fruitschaal (1988). Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 66 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Kardinaal. Ingeschilderd. Afmeting: H 83 x B 48 cm. In matige staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. In de stijl van Spitzweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Schäfer? Circa 1900. Zes figuren in beweging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 50 cm. In goede staat.
van Dulmen Krumpelman. 1887 - 1987. Heide of duingezicht. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 31/200. Mogelijk nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 89 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl. Groot werk met mooie lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 110 x B 150 cm. In goede staat.
H. Hulk. 1842 - 1937. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 31 cm. In goede staat.
Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.
Gustave de Smet. 1877 - 1943. Boerenhuis met paard en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.
W. de Kok. 1932. Veemarkt met biggen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Pierre Alechinsky. 1927 - .Nr. 52/300. Espionne (1970). Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Biggen in het gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Mankes houtsnede. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands winters grachtengezicht met figuren. Olieíverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Frans Oerder. 1867 - 1944. Bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
H.H. op der Heijde, 1852. 1813 - 1857. Hollands havengezicht met vele boten en figuren. Oudere bedoeking nog vuil. Afmeting: H 53 x B 69 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Figuren op bankje langs een rivier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.
Karl Behm. München 1891. 1858 - 1905. Duitse School. Visser met kind aan het netten boeten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
Zeldzaam 16e eeuws Italiaans renaissance architectonisch marqueterie schilderij. Jezus deelt brood aan tafel. Paneel is met diverse houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongere...
Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Portret van koningin Wilhelmina op jonge leeftijd, rond 1900. Met zeldzame Zeeuwse lijst, met Zeeuwse knopen en gemodelleerde muntstukken. Circa 1900. Schilderij behoeft minimale restaur...
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.