This website uses cookies

49. Juliveiling 2021

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Johannes Huygens, Gezicht op Katwijk 1032
Johannes Huygens, Gezicht op Katwijk
Starting price 680 EUR
Jan Mankes, Melkende boerin 1033
Jan Mankes, Melkende boerin
Starting price 220 EUR
Sold
A. Schelfhout Fecit, Hollands landschap met boerderijen 1034
A. Schelfhout Fecit, Hollands landschap met boerderijen

Result:

300 EUR

W.J. Bogaard, Duingezicht met paardenkar en figuur 1035
W.J. Bogaard, Duingezicht met paardenkar en figuur
Starting price 800 EUR
Ongesigneerd, Biggen in het gras 1036
Ongesigneerd, Biggen in het gras
Starting price 100 EUR
Onduid. gesign., Figuren in taveerne 1039
Onduid. gesign., Figuren in taveerne
Starting price 500 EUR
Pierre Desches? Roddelende figuren in café 1040
Pierre Desches? Roddelende figuren in café
Starting price 900 EUR
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan 1041
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Starting price 850 EUR
Sold
W. de Kok, Veemarkt 1045
W. de Kok, Veemarkt

Result:

250 EUR

Sold
A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten 1046
A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten

Result:

800 EUR

Carl Deiker, Korhoenders 1048
Carl Deiker, Korhoenders
Starting price 600 EUR
J. Akkeringa, Visservrouw is net aan het boeten 1049
J. Akkeringa, Visservrouw is net aan het boeten
Starting price 200 EUR
H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin 1050
H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin
Starting price 250 EUR
Corneille, Le Cuijero et bon cheval 1051
Corneille, Le Cuijero et bon cheval
Starting price 200 EUR
Corneille, Blauwe naakte vrouw met duif 1052
Corneille, Blauwe naakte vrouw met duif
Starting price 200 EUR
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand 1053
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand
Starting price 850 EUR
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen 1054
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen
Starting price 400 EUR
Sold
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond 1055
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond

Result:

500 EUR

Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl
Starting price 400 EUR
Herman H. Op der Heijde, Zeilschip met figuren op volle zee 1057
Herman H. Op der Heijde, Zeilschip met figuren op volle zee
Starting price 1.200 EUR
Piet Coldewey, Stilleven 1058
Piet Coldewey, Stilleven
Starting price 300 EUR
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias 1059
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias
Starting price 100 EUR
Sold
Karel Appel, Abstracte figuratieve compositie 1060
Karel Appel, Abstracte figuratieve compositie

Result:

600 EUR

Lucebert, Voorstelling met zes figuren 1061
Lucebert, Voorstelling met zes figuren
Starting price 200 EUR