This website uses cookies

49. Juliveiling 2021

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokum Red 1364
2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokum Red

Result:

60 EUR

Sold
W.J. Rangé, Schelpenvissers 1371
W.J. Rangé, Schelpenvissers

Result:

60 EUR

Sold
Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien 1382
Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien

Result:

60 EUR

Sold
Onduid. gesig., Winters bosgezicht 1218
Onduid. gesig., Winters bosgezicht

Result:

50 EUR

Sold
Keusel, Hollands riviergezicht met windmolen 1229
Keusel, Hollands riviergezicht met windmolen

Result:

50 EUR

Sold
Decraeel?, Strandgezicht met bomschuit 1237
Decraeel?, Strandgezicht met bomschuit

Result:

50 EUR

Sold
J.A. Rey, Boerderij met boerin en kippen 1267
J.A. Rey, Boerderij met boerin en kippen

Result:

50 EUR

Sold
Jan Visser, Portret van boer met pijp 1282
Jan Visser, Portret van boer met pijp

Result:

50 EUR

Sold
Ongesigneerd, Landschap met vakwerkhuis 1331
Ongesigneerd, Landschap met vakwerkhuis

Result:

50 EUR

Sold
Bruinsma, Wintergezicht 1360
Bruinsma, Wintergezicht

Result:

50 EUR

Sold
Onduidelijk, Vaas met bloemen 1361
Onduidelijk, Vaas met bloemen

Result:

50 EUR

Sold
2x Handgeschilderde ikonen 1245
2x Handgeschilderde ikonen

Result:

45 EUR

Sold
Febernes + Knaake, Violen + landschap 1353
Febernes + Knaake, Violen + landschap

Result:

40 EUR

Sold
Judo, Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee 1356
Judo, Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee

Result:

40 EUR

Sold
Naar Ruijsdaal, Wintergezicht met boerderij 1357
Naar Ruijsdaal, Wintergezicht met boerderij

Result:

40 EUR

Sold
C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen 1384
C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen

Result:

20 EUR