Twee zeldzaam grote marmeren neushoorns met obelisken in Art Deco-stijl. Vier-delig. Afmeting: 50 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Antiek albasten figuur. Naakte dame. Door Emile Rizek. 1901 - 1988. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Weense, compositie metalen tafellamp. Met Arabier in glas-in-lood bedoeïenen tent en bovenop halve maan. Circa 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Duitse zachthouten Heilige Petrus. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. Faun met naakte vrouw en putti. Gesigneerd Clodion. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht. Man met mand. Door Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Griekse vrouw. Gesigneerd Musee du Louvre. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde bronzen harlekijn met houten gezicht, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ronald Paris. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met vergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding, met vergulding, swastika en tekst. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote bronzen kat. Gemerkt met monogram B + Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Gesigneerd. Door Genryusai Seiya. Japanse landarbeider. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Russische orthodoxe houtgestoken Madonna in barok-stijl. Met polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen figuur. Drie lachende Chinezen. Door Gaston Hauchecorne. 1880 - 1945. Afmeting: 21 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht en onyx basement. Schaatser. Circa 1900. S. Bertrand. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke bronzen beer op marmeren basement. Deels koud beschilderd. Circa 1920. Afmeting: 17 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen fabel figuur, Qilin. Gedetailleerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Groot uit bergkristal geslepen beeldhouwwerk. Twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Slangenbezweerder. Gesigneerd Arthur Burry sculp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil damesbuste. Ant. W. Nelson. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke terracotta leeuw. Gesigneerd Rako Zeilma. Afmeting: 19 x 37 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Marie d'Orleans (Jeanne d'Arc). Met gietstempel Parijs. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha op houtgestoken sokkel. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees of Japans bronzen figuur. 19e Eeuw. Man met houweel. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vader met kind. Afmeting: 28 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw met poolster en twee ijsberen. Afmeting: 43 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Zware bronzen sculptuur. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Gesigneerd Derre la fonderie de Paris. Circa 1900. Emile Derre. 1867 - 1938. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur met basement van graniet. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse figuren. Circa 1900. 1x compositie metaal, man met mand. 1x bronzen figuur, man met vaas. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Engel in de wolken. Afmeting: 34 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhout gestoken beelden met boeken. Religieus. Frankrijk? Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen adelaar op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzeny. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Groot bronzen beeld. 20e Eeuw. Figuur bij boomstam. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Touw geknevelde man. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Bronzen plaquette. Voorstellende Dr. H. Colijn. Verso B. Ubbink & Co. Doesburg. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Vrouw met touw. Afmeting: H 51 cm. In zeer goede staat.
Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen figuur. Landarbeider op karbouw (waterbuffel) Afmeting: 10 x 10 x 4 cm. In goede staat.
Houtgestoken figurengroep gemaakt van notenhout. Jagers met reebok, gewei mist. 19e Eeuw. Afmeting: 20,5 x 19 x 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen plaquette met afbeelding van schietende jager met jachthond. Afmeting: 28 x 17 x 2 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Gladiator. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kinderbuste. Gesigneerd Duquesnoy. 1874 - 1953. Metaalgieterij Holland Amsterdam gegoten. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Liggende baby. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Twee zware hardhouten gestoken Afrikaanse bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Oud/antiek bronzen Hindoeïstisch boeddha figuur. Mooie oude patina. Afmeting: H 27,6 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Bronzen Christus figuur. 19e Eeuw. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Rancoulet La Cueiletle. Fruitplukkers. Circa 1900. Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.
Grote moderne keramieken sculptuur. Dame met jurk. Sculptuur monogram J. C. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Drie antieke compositie metalen figuren. Man met fakkel op adelaar, scheur in vleugel. Twee figuren pecheur + pecheuse, goed. Afmeting: 29 - 73 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee torso's. Composiet. Mannelijk + vrouwelijk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 - 41 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren. Dame + heer in 18e eeuwse kledij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws albasten figuur op vergulde houten stoel. Moeder met kind op schoot. Voet gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm.
Groot houten figuur. Indische olifant met figuren. Afmeting: 60 x 45 x 26 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht en hand. Geplaatst op albasten basement. Door L. Losson of Posson? Circa 1910. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta damesbuste. Nr. 420. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antiek Venetiaans houtgesneden gepolychromeerd carnaval figuur met mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen plated figuur op marmeren basement. Meisje met rok. Circa 1930. Hoofd marmer, hand albast. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Heilige Petrus. Lindenhout gepolychromeerd. Barok. Zuid Duitsland. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd en verguld Italiaans Heilig figuur. Barok. Onderarm mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Zittende dame met duif. Door Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Afmeting: 39,5 x 38 x 20 cm. In goede staat.
Franse bronzen buste op marmeren sokkel. Gesigneerd Patris (Ernest Patris). 1909 - 1981. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Jugendstil bronzen figuur. Naakte dame. Gesigneerd Guy Bronze. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antiek snijwerk. Vogel bij bosschage. Circa 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Oude bronzen boeddha. Met gedetailleerd basement. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Zittend meisje met hoed. Ongesigneerd. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus zandstenen beeldhouwwerk. Afmeting: 78 x 78 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws bronzen empire beeld. Dame met amfora. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antiek bronzen windhond door P.J. Mene. 1810 - 1879. Mooie patina. Afmeting: 10 x 15 x 9,3 cm. In goede staat.
Antieke Friedrich Goldscheider Romeinse buste. Terracotta. Circa 1900. Basement later. Bronskleurige patina laat los. Bijgespoten. Afmeting: 24 x 14 x 12 cm. In redelijke staat.
Antieke Friedrich Goldscheider Romeinse buste. Terracotta. Circa 1900. Basement later. Bronskleurige patina laat los. Afmeting: 24 x 14 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Jugendstil-stijl bronzen wandplaquettes in de stijl van Alphonse Mucha. Gesigneerd Milo. Afmeting: 23,5 x 9 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Amor. Door Auguste Moreau. 1834 - 1917. Afmeting: H 66 cm. In zeer goede staat.
Groot antiek Frans bronzen beeld van Jeanne d'Arc. Gesigneerd Coudray. 1862 - 1932. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Ruurd Hallema. 1954 - Borne. Abstract figuratief bronzen figuur met zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Havik. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 22 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen Havik op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil bustes uit Frankrijk, Vilanis. Circa 1900. 1x Salambo. 1x Cleopatr. Compositie metaal op onyx basement. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zware terracotta buste van Ludwig van Beethoven. Circa 1900. Afmeting: 23 x 17 x 16 cm. In goede staat.