Bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse figuren. Circa 1900. 1x compositie metaal, man met mand. 1x bronzen figuur, man met vaas. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Engel in de wolken. Afmeting: 34 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Abstract figuratief natuurstenen beeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen op boeken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhout gestoken beelden met boeken. Religieus. Frankrijk? Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen adelaar op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzeny. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Groot bronzen beeld. 20e Eeuw. Figuur bij boomstam. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Touw geknevelde man. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Bronzen plaquette. Voorstellende Dr. H. Colijn. Verso B. Ubbink & Co. Doesburg. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Sculptuur van een lopend kindje. Composiet. Ontwerp van Kees Verkade, voor ABN bank 1987. Met certificaat. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Vrouw met touw. Afmeting: H 51 cm. In zeer goede staat.
Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen figuur. Landarbeider op karbouw (waterbuffel) Afmeting: 10 x 10 x 4 cm. In goede staat.
Houtgestoken figurengroep gemaakt van notenhout. Jagers met reebok, gewei mist. 19e Eeuw. Afmeting: 20,5 x 19 x 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen plaquette met afbeelding van schietende jager met jachthond. Afmeting: 28 x 17 x 2 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Gladiator. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kinderbuste. Gesigneerd Duquesnoy. 1874 - 1953. Metaalgieterij Holland Amsterdam gegoten. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Liggende baby. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Twee zware hardhouten gestoken Afrikaanse bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Oud/antiek bronzen Hindoeïstisch boeddha figuur. Mooie oude patina. Afmeting: H 27,6 cm. In goede staat.