Lot zilveren munten. Divers. 24 x 2½ gulden. 130 x 1 gulden Juliana. 12 x 1 gulden Wilhelmina. 2 x 10 gulden. 1 x 5 euro Rembrandt vijfje. 110 x zilveren dubbeltje. 1x Frans Hals munt. 1x 0,25 cent. I...
18e Eeuwse Delftse Fayence theebus. Gesigneerd v. Duijn. Chinoiserie landschap decor. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. 19e Eeuw. Met bloempot/floraal/vogel/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 57 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten apothekers ladenblok met twintig lades. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 76 x 235 x 39 cm. In goede staat.
Antieke Copier Leerdam cactuspot. Circa 1930. Oranje-rood. Afmeting: 12 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Bijzonder fraaie zilveren broodmand, 833/000, ovaal gecontourneerd model met floraal zaagwerk van pauwen. Voorzien van parelrand, greepjes in de vorm van strikjes en geplaatst op 4 klauwpoten. 35x23x1...
Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, Art Deco, met onyx en diamant. Langwerpige hanger met een achtkantige zetkast versierd met onyx en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,45 ct P/H. Grootte hanger 27 mm. De h...
Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.
J. van Leeuwen. 21e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen reliëf draken kom met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met rood glazuur en diverse gekleurde reliëf draken. Afmeting: H 58 x Ø 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas/pelgrim vaas met marmer glazuur en opschrift. Signatuur + bodemmerk. Afmeting: 28 x 21 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Romein. Gloire et Fortune door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.
Prachtige Franse Cuba mahonie empire portaalklok met vuurvergulde bronzen ornamenten. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Platina horloge, 950/000, met diamant, Art Deco. Horloge met een langwerpige kast en 2 halfronde aanzetstukken, compleet bezet met 68 singlecut geslepen diamanten. Het horloge heeft een prachtig bewer...
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen pattipannen. Divers. Imari, Queng Lung, Kantonees, Familie Rose. Afmeting: 9,5 - 18 cm. In goede staat.
Platina horloge, 950/000, Art Deco, met diamant. Smal langwerpig horloge met een platina kasten 2 rechthoekig gecontourneerde eindstukken, bezet met 4 diamanten met een oud briljant slijpsel en 20 sin...
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een markiesvormige rozet in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauw saffier, ø 5,5mm. Om de saffier zit een rand met 10 briljant ges...
Roy Lichtenstein. Nr. 21/199. Met watermerk. Vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor en bodemmerk. Afmeting: 10 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vaas. Bodemvondst. Afmeting: 26,3 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Johannes Muller Joh. Zoon, de W van C: Bontesteijn Samuel Luchtmans 1718. Met gravures + wereldkaart. Oudere restauraties + beschadigingen. Afmeting: 12 x 27 x 41 c...
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met draak en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met losse voet, rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/draken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee Medea Italië Jugendstil-stijl stoelen. 21e Eeuw. Notenhout. Afmeting: 126 x 50 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws 6-pas tegeltableau. Koe met herder bij boom. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen staande lamp. Kang Xi. Familie Noir. Met karaktertekens, wolken, vleermuis decor. Goud/zwart. Dubbele bodemring. Gaatje in bodem. Afmeting: H 85 x Ø 40 cm. In g...
19e Eeuwse Duitse wortelnoten Dresden barok miniatuur commode met verguld beslag en porseleinen plaquettes. Afmeting: 27 x 33 x 24 cm. In goede staat.
Gouden collier en armband, 585/000, gemaakt uit langwerpige wit- en geelgouden blokjes bevestigd aan een karabijnsluiting. ø ca 2,7x2,7mm. lengte collier 45 cm, armband 19 cm. Totaal ca 17,8 gram. In ...
Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. 1931 - 2004. Nr. 18/199. Naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Delftse fayence knobbelvazen met floraal/vogel decor. Circa 1880. Met bodemmerk + nr. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. Maria met kind. Elemsa, d.w.z. liefhebbend type. Circa 1900. Krijtlaag bloot gelegd. Behoeft restauratie. Afmeting: H 81 x B 56,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas met fabel dieren. Ming-stijl. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse massief eikenhouten barok Grafschaft Bad Bentheim kast. Deels deelbaar. Louis Quinze. Met origineel slot. Afmeting: 204 x 170 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten 'longcase clock'. E. Will, Stumbels, Totness. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding, dag aanduiding, halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In zeer goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring met een witgouden band met geelgouden randen. In het midden van de ring zit een briljant geslepen diamant geklemd in 2 dubbele geelgouden poten. ca 0,45 c...
Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ovale voet met ribben. Gemerkt: Pedro Duran. 13x11x24cm. In goede staat
Paar zilveren kandelaren, 925/000, rijkelijk versierd met voluten, krullen en palmetten. Op een ronde gecontourneerde voet en een vierkant licht. MT.: S.C.Younge&Co, Sheffield, jl.:O:1815. 12x12x21cm....
Zeer groot Perzisch kleed. Oker, floraal. Afmeting: 292 x 384 cm. In redelijk/goede staat.
H.W. Veenendaal. Circa 1930. Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Zilveren suikerbak met lepels, 833/000. en een blauwe binnenbak. Suikerbak met zilveren houder met guirlandes, strikken en medaillons met opengewerkte beugel met ovaal zaagwerk en 12 houders met zilve...
Zilveren strooibus, 833/000, met klepdeksel en mosterdpot met oorgreep, beiden staande op 3 klauwpootjes voorzien van guirlandes en strikken met kopjes en blauwglazen binnenbak, één bakje is kapot. M...
19e Eeuwse eikenhouten Schwarzwalder rooktafel met ranken decor. Afmeting: 85 x 49 x 35 cm. In goede staat.
Chinese bloemvormige celadon penselenpot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: 14,8 cm. In goede staat.
Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan tegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese terracotta gepolichromeerde figuren in schaduwboxen. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, ovaal ajour model met een golvende parelrand voorzien van zaagwerk met spijlen en floraal decor. MT.: Fa. Schriek & Looren de Jong, Schoonhoven, jl.:n:1948. 29x21x1...
Hollandse palissander met eikenhouten beeldenkast. Met snijwerk, figuren/ranken decor. Neo renaissance. Stijlmeubel 20e eeuw. Afmeting: 207 x 170 x 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met geel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette met winterlandschap + signatuur. Afmeting: H 32 x B 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met karper en draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 20 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met figuren decor. Met tekst + signatuur. Afmeting: H 34 x B 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met ossen/karakter tekens en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse bronzen vazen met oren, dieren/floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal decor + Amerikaanse driemasters. Afmeting: H 8,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met coulissen/landschap/figuren/kostbaarheden decor. Foo-hond op deksel. Met blauwe bodemring. Afmeting: 11 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor/tekst + bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 11,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat
Grote bronzen hanglamp met putti en kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x Ø 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Landschap met badende vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 26,5 cm. In goede staat.
Geesje Mesdag-van Calcar. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Stalen horloge, Frederique Constant, model Classic heartbeat, automaat, voorzien van een saffier glas met een open zilverkleurige wijzerplaat. Genummerd: FC303/310/315X4P4/5/6. ø kast 40 mm. voorzien...
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Familie Noir. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schenkkan met plated tuit + figuren decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met afbeelding van koe bij boerenkool. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 26,5 x B 39,5 cm. In goede staat.
C. Hoevenaar. 1847 - 1884. Paardenstal met rustende paarden en hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Paars-blauw, floraal. Iets sleets. Afmeting: 314 x 422 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Eerste helft 20e eeuw. Naakte dame. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 62 x B 81 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir gemberpot met floraal goud decor bodem barst. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkkan met perzikboom/ranken decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollande Delftse fayence dekselvazen met floraal decor. Chips. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's in tuin/Familie Rose decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Groot 17e - 18e eeuws met schildpad belijmd Heilig kruis. Met houten Corpus Christi. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Grote bronzen hanglamp met putti en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 65 cm. In goede staat.
Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.
W. Fekken. 1908 - 1999. Hollandse dorpsstraat Elburg met figuren. Met galerielijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas als petroleumlamp. Met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen pelgrimvaas/maanvaas. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 22 x 48 x Ø 40 cm. In goede staat.