Lot 19e eeuws goudsteen serviesgoed. Keramiek. Bestaande uit: Drie kop + schotels, twee suikerpotten, één melkkan. Eén chip bij melkkan. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.
17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Lot met vier zakhorloge, 3 zilveren zakhorloges, 800/000, en een witmetalen horloge, met wit emaille wijzerplaat. In redelijk goede staat
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Groen emaille hanghorloge. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Geheel is van zilver. De parels z...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een spiegelchaton bezet met een roosgeslepen peervormige diamant, 6x4mm. ø 58 ca 2,1 gram. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met diamant. Een paar zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. en een paar zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. R...
Twee antieke porseleinen Höchst figuren. Jongen en meisje met bloemen. Minimale beschadigingen. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren armband, 92,5/000, met barnsteen. Armband met ovale schakels met barnsteen en ronde barnsteenkralen als tussenschakel. Breedte 9 mm. lengte 19,3 gram. ca 8,3 gram. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.
Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote zeskantige gevormde soort ster bezet met 6 ruitvormig geslepen granaten en 6 vierkant geslepen granaten. Grootte kop 18x18mm, ø54, ca 4,1 gram...
Twee Goebel figuren. Duitsland. (1) Officier 'd infanterie 1812, (1938). (2) Kind met grote laarzen, 1935. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse gegraveerde messing tabaksdoos. Willem III en zijn vrouw Mary Steward, oranje boven + vier spreuken. Afmeting: 17,5 x 6 x 3 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse Rosenthal porseleinen schalen. Circa 1920. Bavaria. Model Ph. Rosenthal. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Eén kleinere schaal chip bodemrand. Afmeting: 24 - 39 cm. In redelijk/...
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.
Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht Delft met figuren. 20e Eeuw. View of Delft, after Daniel Voskaer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een grote witgouden zetkast in de vorm van een rozet bezet met een briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,08 ct en 8 kleine singlecut ge...
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.