This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Gouden ring met oud diamant
Starting price 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een spiegelchaton bezet met een roosgeslepen peervormige diamant, 6x4mm. ø 58 ca 2,1 gram. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 20 - 28 cm.
Starting price 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.

Kang Xi theebus met zilverwerk
Starting price 500 EUR

17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Starting price 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.

Schwarzwalder piedestal
Starting price 400 EUR

Zeldzame notenhout gestoken Schwarzwalder piedestal met vogel/boomstam decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 119 x Ø 48 cm. In goede staat.

Twee paar zilveren oorstekers met diamant
Starting price 50 EUR

Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met diamant. Een paar zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. en een paar zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. R...

Armleunstoel Petit Point
Starting price 150 EUR

Grote armleunstoel met kruisvoet verbinding en Petit Point stoffering met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 114 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Zilveren armband met barnsteen
Result: 50 EUR

Zilveren armband, 92,5/000, met barnsteen. Armband met ovale schakels met barnsteen en ronde barnsteenkralen als tussenschakel. Breedte 9 mm. lengte 19,3 gram. ca 8,3 gram. In goede staat.

Oude Chinese tafel met drie lades
Result: 120 EUR

Oude Chinese tafel met drie lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 128 x 60 cm. In goede staat.

Kleine Chinese flacon
Starting price 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.

Chinese vleesschaal
Starting price 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.

Lot Chinese porselein (7x)
Result: 120 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x). Onder andere; Kang Xi, Queng Lung, divers. Afmeting: 16 - 27 cm. Beschadigd. In matig/redelijke staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm.
Result: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Gouden ring met granaat
Starting price 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote zeskantige gevormde soort ster bezet met 6 ruitvormig geslepen granaten en 6 vierkant geslepen granaten. Grootte kop 18x18mm, ø54, ca 4,1 gram...

Lot Chinees porselein (7x)
Result: 250 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...

Chinese vaas, H 13 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Starting price 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.

Lot Chinese deksels
Starting price 300 EUR

Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese ceremoniële disc Ø 15,5 cm.
Result: 130 EUR

Chinese natuurstenen disc. Jade? Gebruikt voor ceremoniële doeleinden. Afmeting: Ø 15,5 x 1 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel, 1880
Starting price 200 EUR

Antieke notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 66 x 75 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Result: 170 EUR

Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.

Grote wandkast
Starting price 80 EUR

Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.

Perzische kruithoorn
Result: 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antieke karabijn WO I
Result: 425 EUR

Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.