Bestekdelen met zilver, o.a. 2 kaasschaven met zilveren heft, 833/000, model puntfilet en 6 messen met zilveren heft, 800/000, voorzien van monogram-gravure. 21-22cm. In redelijk goede staat.
Drie delen glaswerk. Bestaande uit: spijkervaas, spijker kikkervis (bodemmerk), en een glazen rozensteker met iriserend paars/blauw glas, Jugendstil. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Twee glazen bolvazen. Mogelijk Leerdam. Chips onderkant. Afmeting: H 9 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren schaal, rond gecontourneerde model met gezaagd culotten decor. Voorzien van medaillons en guirlandes. ø23cm. ca 251 gram. In goede staat. vermoedelijk Frankrijk 18e eeuw.
Fries houten kerfsnede kist voorzien van zilveren plaquette, grepen en 4 bolpoten. Rechthoekige afsluitbare kist versierd met Fries snijwerk en op het scharnierende deksel voorzien van een rechthoekig...
Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Mahoniehouten barometer met messing. Tweede helft 20e eeuw. Western Germany. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bronzen penkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.
Drie zilveren bestekdelen, 833/000, een cakevork met een getorste steel bekroond met een eikel, MT.: v.d. Meulen, Joure, jl.: c:1962. Strooilepel, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van ...
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde messing tafellampen met Amor. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
J. van Leeuwen. 21e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.
Kapitaal witgouden collier met hanger voorzien van diamanten en opaal. Witgouden vossenstaartcollier, 585/000, met daaraan een peervormige hanger, 750/000, bezet met een Egyptische honing opaal voorzi...
Rosé gouden armband, 750/000, met diskvormig schakels voorzien van een hamerslag bewerking. Gemerkt Bron, Smartflex. ø11,5 mm. ca 18,9 gram In zeer goede staat. WVP € 2250,-
Prachtige witgouden klapcreolen, 750/000, met diamant. Creolen aan de voorzijde pavé bezet met 26 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,00 ct. Breedte creool 10 mm. ø 12x12 mm. ca 9,4 gram. In zeer...
Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Italiaanse design tafellampen. Door Renzo del Ventisette, Milano. Metaal met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee tinnen klepkannen. 18e - 19e Eeuw. Eén kan heeft bodemmerk + monogram. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met wijsheren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,6 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws zwart geglazuurd keramiek. Basalt Ware. Met druivenranken decor. Bestaande uit: trekpot, theebus en kom. Chip theebus rand. Chip trekpot rand. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/go...
Twee grote Duitse kaarskandelaren van porselein. Twee-delig. Met figuren/bloemen/druiven decor. Minimale beschadiging mogelijk. Sitzendorf. Circa 1920. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Lot van veertien delen Chinees porselein. Schotels/borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee borden beschadigd. Eén schotel beschadigd. Eén bord haarlijn. Eén schenkkan haarlijn. Eén Imari waterpot, twee ...
Antieke Hollandse Mukkumer Fayence fruittest. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 15 cm. In goede staat.