Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7 x 6,5 cm. In goede werkende staat.
Antieke Franse messing pendule met leeuwenkoppen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 32 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Zwitserse Neuchatel console klok met spillegang. Louis Seize. Uurwerk met kwartierslag op bel + touwtjesslinger. Groene polychromie met vergulde messing ornamenten. Afmeting: 94 x 42 ...
Antieke Hollandse polychroom platelen Jugendstil pendule. Circa 1900. Gemerkt 'de Distel'. Schilder T.H. 2/6. 99 - 68 Hach. Eén chip + oudere restauratie. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In redelijk/goed...
Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen, putti en adelaar. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen en damesbuste. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke notenhouten historisme tafelklok. Ongemerkt. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In zeer goede staat.
Antieke Amerikaanse mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse Vernis Martin pendule met verguld brons. Handbeschilderd op goud decor. Licht beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede st...
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch pendule met vergulde messing ornamenten. Stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wandklok. Ossenoog (oeil de boeuf). Circa 1860. Handbeschilderd, floraal + parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met bibliotheek en lezende Griekse vrouw. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. In ongereinigde originele staat. Afmeting: ...
Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en originele beschildering. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw. Frankrijk. Circa 1900. Chip wijzerplaat. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse portaalklok met messing beslag + inleg. Circa 1870. Louis Philippe. Eén deel koper-inleg mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 52 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse stations-comtoise. Circa 1870. Halfuur-slag + datum. Afmeting: 42 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen pendule met muzikanten. Circa 1900. Afmeting: 28 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Schwarzwalder klokkendragers. Compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amerikaanse tafelklok. Ansonia New York. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 39 cm.In goede staat.
Antiek Engelse mahoniehouten tafelklok in ballon-vorm met intarsia. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang, datum aanduiding en vouwslinger. Circa 1800. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken staande klok. Met seconden + datum aanduiding. Samuel Vale Coventry. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en facet geslepen glas. Circa 1910. Messing uurwerk, gewichten en slinger. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met parelmoer inleg, messing gewichten, slinger en uurwerk. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.
Grote antieke Pfeilkreuz wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Weekloper. Halfuur-slag op gong. Circa 1900. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en vergulde messing kapitellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Ongereinigd. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld brons. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met messing reliëf wijzerplaat, deels plated. Met wekker. Circa 1800. Meekrap kleur. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel van albast/onyx en cloisonné. Circa 1890. Achtdaags stil uurwerk. Bij bijstellers mist iets bovenop. Afmeting: 46 - 69 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Wijzerplaat bijgeschilderd. Verder in goede staat. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Franse keramieken pendule met figuren/goud decor. Circa 1880. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Oude Franse haancomtoise. Deels 19e eeuw, deels 20e eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten met coromandelhouten pendule met chroom. Circa 1935. Art Deco. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op drie gongstaven. Afmeting: 22 x 39 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule + kandelaar. Zwart marmer. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 - 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse zwart-marmeren pendule met vrouw, boek en kind. Compositie metaal. Circa 1860. Scheurtje marmeren plint zijkant. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 60 x 49...
Antiek zwart marmeren klokkenstel. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 26 - 42 cm. In goede staat.
Italiaanse Napels porseleinen pendule met messing. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags stil uurwerk, Eén vleugel van engel mist. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten 'longcase clock'. E. Will, Stumbels, Totness. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding, dag aanduiding, halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en originele beschildering. Circa 1900. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met messing beslag + intarsia. Slinger-ophanging mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse portaalklok met boulle. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken Schwarzwalder pendule met watermolen. Met automaat, watermolen draait. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit Kienzle regulateur. Circa 1880. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.