19e Eeuwse Franse messing wandklok met stil uurwerk. Historisme. Afmeting: 33 x Ø 19 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oude zaagklok naar oud voorbeeld anno 1750. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...
Eikenhouten Amsterdamse School pendule met gepatineerd bronzen wijzerplaat. Weekloper, halfuur-slag. Pfeilkreuz. Afmeting: 26 x 43 x 11 cm. In goede staat.
Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.
Antieke Duitse Pfeilkreuz notenhouten tafelklok. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 34 - 48 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen pendule met centaur. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Franse kolompendule. Geëboniseerd. Empire. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten staartklok met bruidkrans en spiegels. Circa 1830. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met messing + twee vazen. Circa 1900. Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Laat 19e eeuwse Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Franse empire pendule. Ridder met helm en wapen. Pootjes missen. Wijzerplaat beschadigd bij 9. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goud goed. Afmeting: 36 cm...
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten ballon-vormige pendule met intarsia. Circa 1920. Achtdaags Kienzle uurwerk, halfuur-slag op gong. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Grote messing hangklok (plafond of profiellijst). Circa 1910. Jugendstil. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 33 x 79 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse Neuschatel wandklok met console. Circa 1800. Weekloper met spillegang. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 89 cm. In zeer goede staat.
Antieke Friese staartklok met blikken mechaniek + soldaat. Klok is circa 1800. Mechaniek is circa 1920 toegevoegd. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
18e -eeuws Amsterdams staand Horloge.(ca. 1790) Gesigneerd door Johannes S. van Geffen, Amsteldam. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Voet en romp met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen....
Antieke wortelnoten Gustav Becker tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Circa 1920. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Prachtige Franse Cuba mahonie empire portaalklok met vuurvergulde bronzen ornamenten. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Bloemenmeisje. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Perfect in het goud. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren Napoleon II glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger, kwikslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. Circa 1930. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede...
Engelse messing skeletklok met snek. Onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Franse empire pendule met engel, kandelaar, pijl + boog en lauwerkrans. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing historisme tafelklok met vrouwen figuren, frats, cherubijnkop. Neo renaissance. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek verguld vrijmetselaar bronzen bureauklok in hoefijzer-vorm. Met vrijmetselaar afbeelding op de wijzerplaat van het zakhorloge-uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Gesigneerd door Jan Chris Sauer Amsterdam. Circa 1780. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Romp en voet met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen. Beide met snijwerk en marqueterie. Plint op...
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...
Zeer grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Bracket klok met kwartier-slag carillon op acht bellen. Barraud & Lunds Cornhill London. Met Westminster melodie. In goede werkende staat. Afmeting: ...
Bijzonder grote kapitale Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein, helm, lauwerkrans en bazuinen. Circa 1820 - 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62,5 x 4...