Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht bij avond. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17,5 x B 23,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 19e Eeuw. Met mooie vergulde veren lijst. Bosven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Portret van geleerde met microscoop en globus. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap watersnood Zeeland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970 Enschede. De Dinkel te Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jaap Nefkens. 1926 - 1999. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
C. Verschuur (= Cor Bouter). 1888 - 1966. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.
Wouter van Smorenburg. 1880 - 1918. Platbodem in de vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938. Ootmarsum. Nr. 73/180. Coulissen landschap. Titel: Over de heuvels. 2008. Litho op papier. Afmeting: H 43 x B 113 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Schaapskooi met 'coming sheep'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
Rest signatuur. Circa 1870. Meisje met bloemen in landschap. Olieverf op paneel. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 11 cm. In redelijke staat.
J.C. Klinkenberg. 1852 - 1924. Gracht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Eola Sutherland, Canada. 1874 - 1967. Wintergezicht in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
Riekje Offerhaus. 1936 - . Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. 1982. 1922 - 2010. La Femme au kimono. Nr. 73/75. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Voorstelling met zes figuren. Nr. 23/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 42 cm. In goede staat.
Jan Kagie. 1885 - 1971. Duingezicht Texel. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Elf lithografieën van Nikki Saint Phalle. 1930 - 2002. Limited edition uit boekje 1971. An unusual and very rare artist book titled 'My love where shall we make love'. Lithografieën op papier. Afmetin...
Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
Bannenberg. Circa 1900. Schaapsherder met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 61 cm. In goede staat.