W. van Boven. Hollandse School. Circa 1930. Hollands impressionistisch landschap met polderboerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
F. van Gaalen. Hollands stilleven met tinnen kan, fruit etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met krijgers (jagers). Vier tekens bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse geëboniseerde pander muziekkast met schappen en snijwerk (lyra). Circa 1880. Afmeting: 90 x 37 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Langwerpige broche met florale opgewerkte zijkanten voorzien van gezaagde bloemen. In het midden van de broche zit een gefacetteerde granaat gevat in een bewer...
Horloge Must de cartier, goud op zilver, 925/000, Quarts, rond model met een lichtgele wijzerplaat met blauw geioniseerde wijzers. Bevestigd aan een originele zwart lederen band. Werkend. ø 30mm. In g...
Drie antieke 18e eeuwse handingekleurde gravures. Twee maal planten door J.B. Monnoyer, enkele vochtvlekken. Eén maal tropische vogel, Le Perroguet lendre. Afmeting: 34 - 39 cm. In redelijk e staat.
Bronzen boeddhistisch figuur. Dansende bodhisattva. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...
Italiaanse notenhouten theetafel met florale beschildering + roccailles decor. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten spiegel met facet geslepen glas. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Stel grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/landschap/dieren en floraal decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: H 45 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met spelende Chinesen in landschap decor rondom. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Lassale damespolshorloge, double met een rechthoekige kast en voorzien van een fijn gevlochten band. In redelijk goede staat. (by Seiko)
Hollandse eikenhouten chiffoniere met halve zuilen, messing kapitellen en origineel beslag. Louis Seize. Circa 1800. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 152 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.
Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 585 /000 14 Karaat.. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,3 gram. In goede staat.
Grote houtgestoken, vergulde 3-lichts wandkandelaar. Afmeting: 65 x 46 x 39 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring, Tiffany model bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,12 ct. Breedte kop 6 mm. ø61. ca 3,5 gram. In goede staat
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Lot met zes gouden ringen, 585/000. Vier gouden bandringen voorzien van graveerwerk en twee zegelringen waarvan één met scharnierend ovale kop. breedte 7-10 mm. Enkelen iets uit model en wat gedeukt. ...
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Strak gevormde geelgouden ring, 750/000, met citrien en diamant. Ring met gematteerde bewerking en in de band bezet met 27 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.39 ct. Tussen de band is een drieho...
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Antieke figuurlijke tafelschaal met tuinman en kristalglas. Compositie metaal. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp in empire-stijl. Met kogel, zwanen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antieke bronzen inktpot met keramieken reservoir. Bosduivel. Circa 1900. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.
Oude sieradenkist gemaakt van Singalese stekelvarken haren + been. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.
Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger in de vorm van een kruis, 585/000, met robijn en saffier. 34x19mm. ca 1,5 gram. In goede staat
Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met amethist. Driehoekig gecontourneerde broche met een gouden rand versierd met ovale gekrulde gouden ogen. In de rand is een agaatsteen bevestigd met daarop ...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandplaquettes. Jan en Joël Martel. '' The orchestra". 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Vele figuren in elkaar verweven. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.
Collier van ronde amethistkralen, ø 6,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met matte en poly bewerking, ø 8mm. In zeer goede staat
Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Familie Rose borden. Japan/China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger en oorstekers, 925/000, met zirconia's en groene steen. Ronde oorknoppen met een rozet in het midden bezet met een groene steen en voorzien van een rand met zirconia's, ø 8...
Twee grote mondgeblazen glazen vazen. Art Deco - Jugendstil stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Franse kristalglazen Sabino Paris schaal met rondom vrouwen-bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf wierookbrander. Afmeting: H 11 x Ø 21 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschalen. Gietijzer. Circa 1900. Met messing gewichten-set. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Collier van bloedkoralen met gouden slot. Collier met 4 rijen bloedkoralen bevestigd, 3,5-4mm, aan een rechthoekige geelgouden sluiting voorzien van 3 bloedkoralen en met bolle gouden eindstukken. 47 ...
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.
Lang collier van schijfparels met geelgouden tussenstuk, 585/000, met stenen. Collier bestaande uit schijfparels, wit en grijs, ø 12 mm, met een geelgouden tussenstuk in de vorm van 3 ovaaltjes met kl...
Antieke Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin buste op sokkel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met geisha/kraanvogel/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Peervormig gecontourneerde rozethanger in het midden voorzien van een peervormige bloedkoraal cabouchon. Om de middensteen zit een rand met 12 ronde cabouc...
18e Eeuws eikenhouten rococo snijwerk met leeuw + staf. Afmeting: 6 x 35 x 31,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten knottenhouders. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Antieke Engelse metalen stereoscoop. The Perfecscope. H.C. Watec Londen. USA patent Oct. 1895. Met diverse kaarten. Afmeting: 31 x 17 x 20 cm. In goede staat.
Lang collier van bloedkoralen met goud op zilveren ovaal bewerkte sluiting, 835/000. ø kraal 4,5mm. 82 cm. ca 23 gram. In goede staat
Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,3 gram. In goede staat
Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Gouden zakhorloge en horloge, 585/000. Gouden hanghorloge met emaille plaat in een double band, en een gouden horloge met gouden band. Band op diverse plekken los. totaal gewicht ca 29 gram, zonder do...
Chinees porseleinen kom met geel glazuur, floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met coulissen voorstelling in vlakken. Gerestaureerd. Afmeting: 25 x 34 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.