Lot divers oud/antiek tin. Onder meer; Kruik, borden, maten, kraantjeskan et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.