Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.
Levensgrote moderne design pop met micro mozaïek + beschildering. Art Nouveau-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse zandstenen Korinthische zuilen. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse zandstenen engel op basement. Barok. Circa 1750. Afmeting: H 164 cm. In goede staat.
Twee gouden 100 Dollar munten. Canada. Met certificate of authenticity. 1x 1979, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. 1x 1978, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. In goede staat.
Twee grote notenhouten gesneden hertenkoppen met glazen ogen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Zeer zeldzaam Perzisch geglazuurd tafelstuk. Nishapur Iran. Blauw-groen. Met dieren figuren. Terracotta. 9e Eeuw tot 12e eeuw. Afmeting: 24 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen koud beschilderde vazen. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal/putti decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
3x Gouden 10G munten Koninging Wilhelmina 1897,1917,1932 wegen per stuk ca 6,7 gram cond Goed.
Twee prachtige grote antieke Franse cassolettes van marmer. Met verguld brons en ramskoppen. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Met tien verschillende melodieën. Afmeting: 15 x 56 x 22 cm. In goede staat.
2 Gouden munten, 1 gouden 100 gulden 1978 6,7 gram en een gouden 2 rand 1966 6,7 gram cond goed.
Twee 19e eeuwse Franse Charles Dix vergulde messing kandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 52,5 cm. In goede staat.
Antieke emaille kruideniersweegschaal van het merk Berkel. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 98 x 53 x 31 cm. In zeer goede staat.
Grote gebrandschilderde plafonniere in Amsterdamse School-stijl. Afkomstig uit Hilton Hotel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 50 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits gietijzeren historisme neo renaissance wandschild met slagveld/figuren voorstelling. Circa 1880. Afmeting: 60 x 42 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Afrikaanse houtgesneden beelden. Gedecoreerd met stof en blad. Iets houtworm beval. Afmeting: H 98 - 103 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Afrikaanse spijkerbeelden. Fetish beelden. Waarschijnlijk Congo. Afmeting: H 52 - 60 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Rembrandt kan. 18e Eeuw of ouder. Deksel gemerkt. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen vijzel uit 1708. Vincit Omnia. Afmeting: H 17,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee grote neo rococo bronzen tafellampen. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Franse Charles Dix kaarskandelaren met vrouwen figuren. Circa 1830. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke houtgesneden Afrikaanse beelden, onder andere met stof + veren gedecoreerd. Afmeting: H 90 - 98 cm. In goede staat.
Gouden 5G 1912 konigin Wilhelmina 3,3 gram en 10G munt 1875 Willem de derde 6,6 gram.
Antieke Duitse notenhouten Polyphon speeldoos met 23 speelplaten. Enkele kam met toonhoogte-regelaar. Eén tand mist. Speelt fantastisch. Afmeting: 18 x 27 x 24 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met putti en glazen lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 44 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse antiquarische boekjes. (1) Deventer Schrijf Calender of te Almanch door Herbert Dapper 1737. (2) Naamwijzer Rotterdam 1713, Arnold Willis, in perkament. (3) Naam register der militaire...
Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...
Zeldzame 19e eeuwse Engelse bronzen prijspenning. Prize medal great exhibition London 1851. Met queen Victoria en prince Albert. Ontwerp W. Wyon. Eén van 437. Afmeting: Ø 7,5 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp in empire-stijl. Met kogel, zwanen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 40 cm. In goede staat.
Drie 17e eeuwse antiquarische boekjes. Eén mogelijk ouder. (1) Caesaris guae extant ios. scaligeri Amstelodiani 1659. (2) Rosario della gliofaugine Maria, vol houtsnede afbeeldgingen, 16e eeuw? (3) Di...
Geëmailleerde plaquette met messing. Picasso. Vrouw met lange hals. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits gietijzeren historisme neo renaissance wandschild met slagveld/figuren voorstelling. Circa 1880. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Afrikaanse houtgesneden figuren. Onder andere met stof gedecoreerd. Afmeting: H 69 - 81 cm. In goede staat.
Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 585 /000 14 Karaat.. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,3 gram. In goede staat.
Twee wandlampen in Art Deco-stijl. Glas + messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 49 x 22 cm. In goede staat.
Deutsche Volksempfänger van bakeliet. Type VE 301 Dyn, Schaleco Radio. WO II. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde bronzen rococo-stijl wandkandelaren. Waren geëlektrificeerd. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd lepelrek met zwaan decor + tinnen lepels. Afmeting: 44 x 30 x 6 cm. In goede staat.
Grote antieke zes-persoons picknick-koffer met inhoud. Plated, keramiek en emaille. Circa 1930. Afmeting: 87 x 20 x 47 cm. In goede staat.
Grote blauw geglazuurde terracotta vaas. Iran. Perzië. Bodemvondst. 10 - 14 Century. Barsten. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Emaille wandbord 'bond v. naaimachine handelaren'. Circa 1930. Afmeting: H 28 x B 31 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde messing wandkandelaren met spiegel. Circa 1890. Eén bobeche mist. Afmeting: 43 x 28 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws Schwarzwald/Forrest Noir wandsnijwerk van notenhout met eend/konijn decor. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse neo rococo vergulde messing vier-armige kaarskandelaar. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Twee bijbels met zilverwerk, 833/000. Een bijbel met een bewerkte bruin lederen kaft voorzien van 2 zilveren sloten met rozetten en lambrequin bewerking, oude en nieuwe testament, 1818, en een bijbel ...
19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.
2 Zilveren muntensets Olympische spelen 1x Canada. 20 Dollars 1985/1987 Proof 'Olympic Games Calgary 1988' (10 stuks) in set, 1x Russia (USSR) - 5 & 10 Rouble 1978 'XXII Olympiad Moscow 1980' (5 coin ...
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse bronzen kaarskandelaren met ramskoppen. Door Goutiere. Neo renaissance. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Schwarzwald/Forrest Noir wandsnijwerk van notenhout met fruit en vogel decor. Afmeting: 54 cm.
Grote Perzische olielamp. Bodemvondst Luristan/Iran. Waarschijnlijk voor Christus. Afmeting: 17 x Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten marquetterie documentkist met ster-intarsia. Duitsland. Circa 1820. Afmeting: 12 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse theekist. Palissander + notenhout. Afmeting: 11 x 21 x 10 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee zware 19e eeuwse bronzen penkandelaren met medaillons. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Groot lot antieke brillen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd Jones Grotse. Klassiek reliëf in ornamentlijst. Composiet. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gestoken Schwarzwalder wandconsole. Met gemsbok en eikenblad voorstelling. Gemaakt van eikenhout. Afmeting: 36 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Venetiaanse Murano-glazen kroonluchter. Wit/geel. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x Ø 35 cm. In goede staat.
Oude/antieke messing wasmand. Gevlochten. Afmeting: 25 x 56 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Duitse blauw-glazen karaf met bronzen plated monturen. Circa 1900. Waarschijnlijk Josephinenhütte. Ontwerp Franz Pohl. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vijf terracotta potten. Bodemvondst. Iran/Perzië. Onder andere; Nishapur. Circa 9 - 12 na Christus. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke postweegschalen + gewichtenset. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theekist. Tevens ook binnendeksel voorzien van schildpad. Barok-stijl. Afmeting: 10 x 11 x 7,5 cm. In zeer goede staat.
Aparte eigenbouw lamp. Gemaakt van hout en messing + grote gloeilamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gepatineerde bronzen + vergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Circa 1900. Miniatuur dames portret in prachtige houtgestoken lijst. Olieverf op paneel gedeeltelijk geschilderd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Lot antieke benen schaakstukken. Enkele beschadigingen. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse palissander kist met parelmoer-inleg en reisnecessaire + spiegel. Chassereau's Brighton. Twee flacons beschadigd, verder goed. Afmeting: 17 x 30 x 22,5 cm. In goede staat.
Groot gietijzeren wandschild. Je Maintiendrai. Met Hollands wapen. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 43 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes + schildpad binnendeksel. Afmeting: 11 x 14,5 x 9 cm. In goede staat.
Lot Nederlandse munten met een fl 50,- munt, 1990, 100 jaar vorstinnen regering, 11x fl 10,- munten: 1x 1945-1970, Nederland herrijst, 4x 1944-1994, 2x 1995, Hugo De Groot, 2x 1995, Jan Steen en 2x 20...
Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.
Bureaulamp in Bauhaus-stijl. Messing met gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Album met diverse munten o.a.: euro kenningsmakings set, 34 zilveren 5 mark stukken, 6 zilveren 10 mark stukken en ca 20 munten diverse landen.cond G
Grote antieke Perzische terracotta vaas met hengsels. Nishapur. Iran. Circa 1000 - 1500 AD. Gerestaureerd. Afmeting: H 39 / Ø 28 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse schildpad theekist met benen pootjes + plus schildpad binnendeksel. Eén chip. Afmeting: 9 x 11 x 7,5 cm. In goede staat.
Mahoniehouten dekseldoos. Barok-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Drie antiquarische boeken. (1) Batavia Illustata Petri Scriverii. (2) io. iac. Baieri. Biographiae. Professorum Medicinae Ovi in Academia Altorfina. Met gravures. (3) Lexicon, Latino-Belgicum. Novoum ...
Twee 17e eeuwse Hollandse Hebreeuwse bijbels in perkament. (1) De Republijk der Hebreen of Gemeenebest der Joden. Door Wilhelmus Goeree Amsterdam 1682. (2) Derde deel of tweede vervolgh op de Republij...
Twee antieke kopergeslagen historisme haardschermen met schepen + figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 58 x 67 x 15 cm. / 63 x 67 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten rococo snijwerk met leeuw + staf. Afmeting: 6 x 35 x 31,5 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Schwarzwalder humidor met ranken decor en wapen decor (handwerk). Virtuti Semper Fidelis. Circa 1880. Afmeting: 23 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Willem III theestoven. Circa 1860. Eén binnenbak mist. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse tinnen bureaulamp met Pierrot. Circa 1920. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Drie delen antiek religieus. (1) bronzen reis ikoon. (2) was ikoon. (3) cloisonné heiligkruis op onyx. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten theestoof met klauwpoten. Octagonaal. Circa 1920. Afmeting: 48 x 29 x 29 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek Afrikaans houtgesneden figuur gedecoreerd met stof et cetera. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.
Grote verchroomde messing (bureau) werklamp naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Verstelbaar. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met reisnecessaire. Deels compleet. Met parelmoer, messing en vergulding. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met koperen monturen (later geëlektrificeerd). Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jacobus Stainer viool in koffer. In absam prope oenipontum 16. Afmeting: 60 cm. In goede staat.