Zeven delen oud/antiek porselein. Divers. Figuren etc. Onder andere Volkstedt. Twee putti's, beschadigd, mandoline speler, beschadigd. Dame op voetstuk, gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staa...
Twee porseleinen figuren. Engelse-stijl. Varkens met biggen. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Porseleinen ijsvogel met vergulding. Art Deco. Duitsland. Circa 1910. Gesigneerd Rehscherzer. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke terracotta figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Rozensteker + figuur met vaasjes. Eén kleinere figuur minimale chips onderrand. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.
Porseleinen koets met doublé messing ketting/teugels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse kop en schotels. Circa 1840. Bestaande uit: Eén empire schotel + kop, goud sleets. En set Wallendorf? Twee keer haarlijn + chip. In redelijke staat. Afmeting: 5 - 10 cm.
19e Eeuws keramieken theeservies met chinoiserie decor. Acht-delig. Enkele beschadigingen. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse keramieken bokaalvazen met messing. Eén vaas voet verbogen + haarscheur. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Hollandse herdenkingsborden koningshuis. (1) 1813 - 1913 P.B. Delft. (2) Makkum, Tichelaar. (3) Willem I, 1813 P.B. Delft. Afmeting: Ø 23- 24 cm. In goede staat.
Friese polychrome Fayence wandplaquette. Koch Workum. Zeilboten in landschap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 cm. In goede staat.
Drie oude Frans porseleinen wapenschotels, waarvan één Limoges. Afmeting: Ø 24,5 - 25,5 cm. In goede staat.
Porseleinen bloemvaas met bronzen montuur. Handbeschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
16-Delig antiek Japans porseleinen servies met figuren in landschap/goud decor. Circa 1920. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Drie-delig blauw-wit Fayence kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 44 cm. In goede staat.
Lot Hollandse polychrome Fayence schotels. Makkum + Delfts. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 35 cm. In goede staat.
Zeven delige eier-set met kippen/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Zuid-Holland platelen pijpvaas met floraal decor. Circa 1910. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Drie delen gesigneerd Hollands keramiek. Geglazuurd. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Rozenburg Den Haag keramieken geglazuurde vaas. Circa 1910. Nr. 355 + letters. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands plateel. Flora-Gouda. (1) Negroïde damesbuste. (2) Zilverreiger. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Vier figuren van keramiek. Gesigneerd Holland, Onder andere plateel. (1) figuur met kind, A.B.T.R. de eendracht. (2) Danseres, Koninklijke plateel, gelijmd. (3) Dame, hoofd gelijmd. (4) Figuur, memper...
Twee delen antiek Hollands plateel. Circa 1910. Bestaande uit: Ivora Gouda polychrome vaas + Roma Arnhem rozensteker. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse platelen schenkkannen met floraal decor. Gouda Plazuid. Circa 1915. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Gouda platelen cachepot. Jugendstil. Met floraal/goudfazant decor. Haarscheuren + chip. Afmeting: H 21,5 x Ø 29 cm. In redelijke staat.
Lot oud/antiek Hollands plateel. 20e Eeuw. Onder andere; (1) polychrome inktpot Gouda, 1905, twee chips. (2) Vaas, Tini Gouda, floraal, circa 1910. (3) Rhodian Gouda bloempot, circa 1910, randrestaur...
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Hollandse aardewerken spreukschotel. 'Hy, die als vriend hier binnen gaat, komt komt nooit te vroeg, maar steeds te laat'. Mogelijk Amstelhoek. Circa 1905. Eén chip. Afmeting: Ø 34,7 cm. In rede...
Vier delen Hollands plateel. (1) grote schenkkan, Detail from Hydra about 650 B.C. (Louvre museum). Painter D. Voussilipoulos. (2) Twee kannen, Eljeco-Holland, circa 1900, één chip. (3) Modica Gouda k...
Grote Art Deco keramieken olifant. Dolly. Door Le Jan France. Circa 1930. Craquelé glazuur. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Antiek vier-delig Petrus Regout Maastricht lampetset van aardewerk. Circa 1900. Haarlijn in waterkan. Afmeting: 15 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
21-Delig antiek Frans kinderservies. Decor Bardure. Circa 1880. Bestaande uit: twee tazza's, sauskom, drie ovale schalen, dekselterrine, zes ontbijtborden, acht soepborden. Afmeting: 14 - 21 cm. In go...
Antiek Engels eetservies met Egyptische-stijl decoratie. Circa 1888. Bestaande uit: twee opdien schalen, twee tazza's, twee sauskommen, twee ovale schalen + 74 borden. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede s...
Vier delen Hollands keramiek. Onder andere Porceleyne Fles schenkkan. Circa 1900. Mettlach Bonn, Jugendstil bord 'Morgenstond'. Delfts blauw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Keramieken dekselpot door Kerargil + draadglas koekjestrommel. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Lot divers aardewerk (5x). Ravelli Holland. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen Duits aardewerk. 1x Royal Porzellan K.P.M. vaas, circa 1950. Twee Villeroy & Boch Bonn vazen, circa 1900. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.
Lot divers geglazuurd aardewerk (7x). Deels gesigneerd, onder andere Jan de Rooden. 60er - 70er Jaren. Afmeting: 8 - 36 cm. In goede staat.
Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Hollands Fayence. Eén polychroom bord, gemerkt, de Klaauw. En twee miniatuur vazen, Tichelaar Makkum. Afmeting: 5 - 23,5 cm. In goede staat.
Drie delen porselein met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit twee saucieres, waarvan één beschadigd bij handen. En een tafelschaal, gerestaureerd bij bakfout sokkel. Afmeting: 25 - 30 cm. In...
Vier antieke bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Eén figuur chip (kraag). Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Engelse Staffordshire porseleinen honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee grote Oost Duitse porseleinen figurengroepen (GDR). Stukje strijkstok mist, verder goed. Afmeting: 26 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse Staffordshire porseleinen honden. Kleinere exemplaar haarscheur. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Met figuren en bloem decor opgewerkt. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 - 46 cm. In goede staat.
Twee grote Napels porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Beschadiging aan bloemen. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Engelse porseleinen Staffordshire honden. Eén haarscheur. Afmeting: H 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Rozenburg gesigneerde platelen schenkkan. Circa 1910. Letters S5/4 FP RS. Afmeting: H 25 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee Makkumer vazen, chip. En twee Porceleyne Fles Delft vazen. Afmeting: 17 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Hollands Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; drie polychrome wandborden + één dekselvaas. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.
Kunstwerk van keramiek door Phil Gearheart te Heusden 1971. Op houten wandplaquette. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Lot Hollands aardewerk (5x). Bestaande uit: Twee vazen, v.d. Vaart '76. En drie flessen, Sonja Landweer. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Modica Gouda platelen bloempotten met rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 22 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote bisquit porseleinen wijwater houders met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met musicerende Europeanen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, ontbijtborden, botervloot, kop + schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - ...
Zeven delen antiek Duits Villeroy & Boch aardewerk. Circa 1900. Bestaande uit: vier vazen + drie wandborden. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Samson dekselvaas op console. Met floraal decor en familiewapen en Foo-hond. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Gerestaureerde vroeg 19e eeuwse Imari porseleinen scheerbekken. Bloempot/paradijsvogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 27 cm. In redelijke staat.
Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Saksisch porseleinen kop en schotels. Gemerkt. Eén haarlijn + één chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers aardewerk/porselein (6x). 20e Eeuw. Onder andere: Herend mandje, Gouda Zenith wegwijzer paddenstoel, Delftse theezeef + bakje, Keulse bierpul, porseleinen koe en een hond (boxer). Afmeting:...
Lot van 28 oude tegels. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 15 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Hollandse herinnerings-borden. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; Delft, Porceleyne Fles, Petrus Regout. Afmeting: Ø 18 - 26 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 2-pas tegeltableau. Bijbelse voorstelling. Met neogotische notenhouten lijst. Gerestaureerd. Afmeting: H 22 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met floraal decor. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands polychrome Fayence kaststel. Chinoiserie decor. Circa 1890. Genummerd. Toegeschreven aan Petrus Regout Maastricht. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met landschap/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 37 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met zeilboot decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Petrus Regout Fayence Maastricht theeservies. Decor Fancy. Circa 1880. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, grote kom + achttien kop + schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting...
Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.
Tien antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1880. Onder andere; 4x decor Timor, 6x decor Ruth + Boaz. Afmeting: Ø 25 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 6-pas polychrome Fayence tegeltableau met afbeelding van Hollands galjoen. Circa 1930. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.
Vier diverse vrijmetselaar borden. Onder meer Kopenhagen. Plus twee polychrome Fayence + één maal Denemarken Copenhagen porcelain. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse terracotta tabakspot met rondom figuren/jager in bos voorstelling. Plus vijf pijpenkoppen. Monogram K.E. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Kapitale neo renaissance, historisme majolica pronkschaal met bloemen/putti/engel en pegasus. 20e Eeuw. Putti + vleugel gelijmd. Afmeting: 53 x 50 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht keramieken ontbijtservies. Circa 1880. Met landschap decor. Cambridge Castello. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, 12 ontbijtborden, 12 kop + schotels, t...
Groot lot diverse antieke wandtegels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien stuks diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Diverse interessante voorstellingen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Jugendstil-stijl majolica vazen met bloemen/vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.
Twee grote Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.
Zes antieke tegels met figuren. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse keramieken caché pot van Royal Bonn. Jasmijn/goud decor. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke 14-delige porseleinen keukenset. Circa 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvaas met floraal decor en APK bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen Davenport Longport Staffordshire wandschotel. Voorstellende 'The Drachenfels'. Landschap met meer, haven, figuren en goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen theedoos met chinoiserie decor. Haarscheuren. Afmeting: 8,5 x 10 x 7,5 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence papborden. Gemerkt: De drie klokken. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse polychrome Delftse borden. Divers, floraal. Twee borden gelijmd. Eén randrestauratie. Rest goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Divers. De Klaauw, De drie klokken + LPK. Afmeting: H 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence papborden. Landschap/havengezicht decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.