Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. Eén schaal in lotus-vorm met craquelé glazuur en een groene kom met reliëf vissen decor. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk, haarscheur + chip. Chinese kom met geisha's in tuin decor, met zes tekens bodemmerk,...
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e en 19e Eeuws. Vier kopjes met onder andere krab en baars decor. Eén schotel + drie schoteltjes met landschap decor + bodemmerk. Twee maal florale kop en s...
Zeer grote Japans porseleinen goud-Imari knobbelvaas met diverse decors in coulissen. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Grote, zware Chinees porseleinen celadon schotel met tekst + signatuur. Afmeting: H 5,5 x Ø 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met feniks en foo-hond in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Song kom met messing omranding. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempelfiguren met polychromie + vergulding. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel. Figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Kom is gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Grote zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose schotel met chicken/goud decor. 18e Eeuw. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 25,8 cm. In goede staat.
Chinese paars/zwarte drakenkom met bodemmerk. Met onder het glazuur draken. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor rondom. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen bord met feniks en kylin. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen voorraadpot. Met decor van waterpartij en vissen. Afmeting: H 47 x Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur, karaktertekens en floraal decor. Met bodemmerk onder deksel. Afmeting: H 21,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas, vierkantig met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon wierookbrander met oren + console. Afmeting: 10 - Ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Familie Rose floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 12 x 15,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloempot decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon brushwasher met onder tekst + signatuur. Afmeting: H 4 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met diverse figuren in landschap decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse houtgesneden Chinese tempelwachters met polychromie + goud decor. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. - Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees bloedkoraal gesneden Quan Yin op houten console. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met oker glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met geel glazuur + signatuur in hals. Afmeting: H 44 x Ø 31 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinese kop en schotels. Landschap/vlinder decor. Cargo vondst. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met kostbaarheden/floraal/figuren decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord. Met binnenin afbeelding draak. Onderkant bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor + bodemmerk. H 58 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen kopjes, divers. Met bodemmerk. Met figuren/vogels/floraal en tekst decor. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal groot Yung Cheng 1723 - 1735 + Gueng Lung. Gelijmd + chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 19 - 34 cm. In redelijke staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung bord, chips. Miniatuur vaas, goed. Twee schotels met feninks, één chip. Twee kopjes met geisha, haarlijn + chip. Afmeting: 8 - Ø 22,5 cm. ...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen hoge kopjes met landschap decor. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Hectagonale Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met kippen in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 16,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte waterpot met landschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met draak/feniks decor en wit glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republiek kommen met floraal en vruchten decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met pauw/floraal decor. Afmeting: H 58 - 59 cm. In goede staat.
Groot Oosters bronzen boeddhistisch figuur op lotusbloem. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen trekpot. Figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met spelende zotjes. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor en blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin decor (boogschieten). Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese olielamp met messing en kristallen reservoir. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese terracotta geglazuurde figuren in latere schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Eén hand mist. Afmeting: 43 x 30 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met baars/floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Met figuren/tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 16 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sung dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 12 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinese achtkantige vaas met oren en blauw/groen craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen boeddha figuur op waterbuffel. Twee-delig. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke zeskantige Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot. 19e Eeuw. Figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 10,5 x 9,5 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kan met lange lijs decor. Met bodemmerk. Hengsel beschadigd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.
Elf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Circa 1880. Eén kom haarscheur, rest goed. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met geel glazuur, floraal/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 15,2 x 11,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen wijnkan met figuren/floraal/kostbaarheden/goud decor. Mogelijke restauratie handgreep. Minimale chips. Restauratie aan tuit. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vierkante Chinees porseleinen vazen met olifantenkoppen en blauw glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood verlopen glazuur. Sang de Boeuf. Met hertenkoppen. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen oorvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met figuren/spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met tekst en draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met geisha's, kind op troon, tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met Wucai figuren decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet. Blauw glazuur. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 16,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha in tuin decor. Chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met spelende figuren in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republiek vazen met figuren in landschap/bloemen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees rolschilderij met landschap/figuren en teksten. Afmeting: L 616 x B 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen scepter in de vorm van een snaarinstrument. Met draken/floraal decor + tekst. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur en fruitboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met blauw glazuur en ribbels. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Satsuma vaas op grote hardhouten console. Krijger/foo-honden en goud decor. Eén stukje gelijmd. Afmeting: H 94 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams Bont decor. Europese figuren in landschap + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met tuin decor. Chip deksel. Afmeting: H 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken stemcups op hoge voet met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 9,5 cm. + 10 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinese geribbelde porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijne dekselpotten met floraal decor. Gelijmd + chips. Afmeting: H 18 - 22 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met figuren/kostbaarheden en dieren decor. Met vergulde bronzen voet. Was voorheen olielamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 39 cm....