Chinees porseleinen celadon schaal met bodemmerk. Afmeting: 7 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-honden koppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas op messing voet. Floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselkan met vleermuizen/figuren/tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel. Figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Kom is gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Song kom met messing omranding. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempelfiguren met polychromie + vergulding. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Zeer grote Japans porseleinen goud-Imari knobbelvaas met diverse decors in coulissen. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Grote, zware Chinees porseleinen celadon schotel met tekst + signatuur. Afmeting: H 5,5 x Ø 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met feniks en foo-hond in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloempot decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Familie Rose floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 12 x 15,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon wierookbrander met oren + console. Afmeting: 10 - Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas, vierkantig met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse houtgesneden Chinese tempelwachters met polychromie + goud decor. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur, karaktertekens en floraal decor. Met bodemmerk onder deksel. Afmeting: H 21,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen voorraadpot. Met decor van waterpartij en vissen. Afmeting: H 47 x Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon brushwasher met onder tekst + signatuur. Afmeting: H 4 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen bord met feniks en kylin. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor rondom. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met diverse figuren in landschap decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Chinese paars/zwarte drakenkom met bodemmerk. Met onder het glazuur draken. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.
Grote zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose schotel met chicken/goud decor. 18e Eeuw. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 25,8 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met kostbaarheden/floraal/figuren decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal groot Yung Cheng 1723 - 1735 + Gueng Lung. Gelijmd + chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 19 - 34 cm. In redelijke staat.
Chinees bloedkoraal gesneden Quan Yin op houten console. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen hoge kopjes met landschap decor. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung bord, chips. Miniatuur vaas, goed. Twee schotels met feninks, één chip. Twee kopjes met geisha, haarlijn + chip. Afmeting: 8 - Ø 22,5 cm. ...
Vier Chinees porseleinen kopjes, divers. Met bodemmerk. Met figuren/vogels/floraal en tekst decor. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinese kop en schotels. Landschap/vlinder decor. Cargo vondst. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met geel glazuur + signatuur in hals. Afmeting: H 44 x Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met oker glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord. Met binnenin afbeelding draak. Onderkant bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. - Ø 16 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor + bodemmerk. H 58 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met pauw/floraal decor. Afmeting: H 58 - 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese olielamp met messing en kristallen reservoir. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin decor (boogschieten). Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen trekpot. Figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met draak/feniks decor en wit glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese terracotta geglazuurde figuren in latere schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Eén hand mist. Afmeting: 43 x 30 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Oosters bronzen boeddhistisch figuur op lotusbloem. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor en blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met spelende zotjes. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republiek kommen met floraal en vruchten decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte waterpot met landschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Hectagonale Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met kippen in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 16,4 cm. In goede staat.
17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kan met lange lijs decor. Met bodemmerk. Hengsel beschadigd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.
Antieke zeskantige Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot. 19e Eeuw. Figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 10,5 x 9,5 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Met figuren/tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 16 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met baars/floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen boeddha figuur op waterbuffel. Twee-delig. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Chinese achtkantige vaas met oren en blauw/groen craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sung dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 12 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Elf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Circa 1880. Eén kom haarscheur, rest goed. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met figuren/kostbaarheden en dieren decor. Met vergulde bronzen voet. Was voorheen olielamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 39 cm....
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met tuin decor. Chip deksel. Afmeting: H 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams Bont decor. Europese figuren in landschap + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijne dekselpotten met floraal decor. Gelijmd + chips. Afmeting: H 18 - 22 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Satsuma vaas op grote hardhouten console. Krijger/foo-honden en goud decor. Eén stukje gelijmd. Afmeting: H 94 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met blauw glazuur en ribbels. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur en fruitboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinese geribbelde porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen scepter in de vorm van een snaarinstrument. Met draken/floraal decor + tekst. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees rolschilderij met landschap/figuren en teksten. Afmeting: L 616 x B 31 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republiek vazen met figuren in landschap/bloemen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken stemcups op hoge voet met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 9,5 cm. + 10 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met spelende figuren in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha in tuin decor. Chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 16,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet. Blauw glazuur. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met Wucai figuren decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met geisha's, kind op troon, tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met tekst en draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met figuren/spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen oorvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood verlopen glazuur. Sang de Boeuf. Met hertenkoppen. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
Twee vierkante Chinees porseleinen vazen met olifantenkoppen en blauw glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen wijnkan met figuren/floraal/kostbaarheden/goud decor. Mogelijke restauratie handgreep. Minimale chips. Restauratie aan tuit. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pattipan met geel glazuur, floraal/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 15,2 x 11,2 cm. In goede staat.