This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm.
Result: 50 EUR

Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Groot antiek beeld, 1900
Starting price 900 EUR

Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.

Drie Oosterse bronzen beelden
Starting price 120 EUR

Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur
Starting price 500 EUR

Moderne terracotta sculptuur met geglazuurde armen + monogram. Afmeting: 41 x 37 x 8 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimfles, met geel glazuur, floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese tazza
Result: 350 EUR

Zes-kantige Chinees porseleinen tazza met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 20,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 31 cm.
Result: 600 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en baars, karper, steur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein
Result: 200 EUR

Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...

Chinese Familie Rose dekselpot Ø 12 cm.
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met Familie Rose figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups Ø 7,5 cm.
Starting price 180 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma vaas, H 49 cm.
Result: 60 EUR

Grote antieke Japans porseleinen Satsuma vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

8x Antiek Japans Imari porselein
Result: 80 EUR

Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie schalen + vijf borden. Floraal/goud/landschap. Bodemmerken. 19e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

5x Antiek Chinees porselein
Result: 90 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari. Eén kop + schotel, goed. Rest haarlijn en/of chips. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Tibetaanse Tangka, 95 x 64 cm.
Result: 70 EUR

Oude Tibetaanse Tangka met boeddhistische figuren voorstelling. Met gouddraad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 95 x B 64 cm. In goede staat.

Vier-delige Chinese stapeldoos
Result: 225 EUR

19e Eeuwse vier-delige Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met tekst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese Wucai vaas, H 18 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen Wucai vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Vuursteen geweer
Result: 225 EUR

Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.

Perzische kruithoorn
Starting price 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antieke karabijn, L 131 cm.
Result: 250 EUR

Antieke karabijn. Nr. 19136. Onklaar gemaakt. W.O. II. Afmeting: L 131 cm. In goede staat.

Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.
Result: 250 EUR

Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.

Antieke revolver, L 23 cm.
Result: 800 EUR

Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.

Twee antieke Franse brandweerhelmen
Result: 180 EUR

Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.