Antieke Franse pendule met vergulde bronzen versieringen. Planchon a Paris. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + veerslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gesigneerde Franse boulle klok. Uurwerk Bertrand Paris. Omgebouwd naar ankergang. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse tandheugelklok van messing met emaille cartouches en zwart marmeren sokkel. Eén wijzer mist. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: H 27 cm.
Christiaan Huygens Amsterdamse staartklok met speelwerk op twaalf gongspiralen. Drie melodieën, kwartierslag, maanstand, maand/datum/dag aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede...
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met oriëntaalse dame met vogel. Circa 1830. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Bijbehorende kaarskandelaren worden ook aangeboden!!...
Franse vuurvergulde bronzen empire mini-pendule met spillegang uurwerk. Roodkapje en de wolf. Eén wijzer mist. Uurwerk niet getest. Afmeting: 22 x 16 x 7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie polychromie, door William Foundain London. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op bel + seconden aanwijzing. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met engel en lyra. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Diecast tafelklok met automaat. Vrouw met honden. Tongen van honden bewegen. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Franse, met parelmoer belijmde Vorderzappler. In kasteel vorm. Uit Parijs. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Franse bronzen Louis Seize astrologie pendule. Plated + verguld. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Franse jugendstil pendule. Circa 1900. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. J. Flora of J. Jlora (?). Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurtoren pendule van messing. Circa 1900. Achtdaags enchappement uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse spillegang reiswekker met slagwerk op bel (officiersklok). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen empire pendule met amor achter tralies. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 39 cm. In zeer goede staat.
Antieke Weense pendule met jacquemart. Automaat. Molen en waterval bewegen. Halfuur-slag op bel. Touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote Friese dubbelkapper burgermeester staartklok met mechaniek. Circa 1800. Louis Seize. Musicerend gezelschap, armen bewegen op strijkinstrumenten. Afmeting: 168 cm. In goede staat.
Antiek Amsterdams staand horloge. Notenhout. Gesigneerd Adriaan Baghijn Amsterdam. 18e Eeuw. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Weekloper, kwartier-slag op twee bellen, maanstand + seconden. Met 18...
Duitse staande biedermeier Flöten Uhr met zeven melodieën. Circa 1840. Vervaardigd voor de Engelse markt. Met originele grote Engelse wijzerplaat + bracket uurwerk. Deels gerestaureerd, veel losse ond...
Bijzonder grote kapitale Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein, helm, lauwerkrans en bazuinen. Circa 1820 - 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62,5 x 4...
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...