Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee handspiegels (notenhout + messing) en één historisme briefopener van messing. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Antieke theodoliet. Circa 1920. Ahrend 8505. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Negen oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse merklap in eikenhouten omlijsting. Afmeting: H 60 x B 57 cm. In goede staat.
Groot lot Russisch + Oosters lakwerk. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof + ketel. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Met bandintarsia. Afmeting: 52 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten pijpen/tabakskastje met pijpenrek, lades en Gouda plateel tabakspot. Circa 1920. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen olielampen. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 65 cm. In goede staat.
Antieke Engelse samovaar van koper met hengsels. Empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke neo gotische kaarskandelaren van messing. Ridder + edelman. Circa 1900. Afmeting: H 19 - 23 cm. In goede staat.
Antieke bronzen 9-lichts hanglamp. Circa 1900. Empire stijl. Elektrificatie moet nagekeken worden. Afmeting: 70 x Ø 70 cm. In goede staat.
Twee porseleinen wandschotels in messing omranding. Damesportretten met hoed. Circa 1880. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Kleine 17e eeuwse haardplaat + twee wafelijzers. Afmeting: 58 - 80 cm. In goede staat.
Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse tinnen kraantjeskan + comfoor. Barok. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Oude/antieke Perzische weegschaal van ijzer en messing. Met diverse gewichten. In houten foedraal. Afmeting: 5 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Grote figuurlijke tafellamp van compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 cm. Eén lampenkap beschadigd. In redelijk/goede staat.
Lot divers. Bestaande uit: Twee antieke briefweegschalen + vijf messing zandlopers. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse tinnen snotneuzen. Gemerkt. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; 18e eeuwse lepels, schaal, borden, kannen. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Kristallen pronkschaal met brons. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III theestoof met koperen binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 29 cm. In goede staat.
Twee miniatuur portretten in mahonie lijst. Onder andere; Napoleon. Gesigneerd Mayer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen olielamp. Handbeschilderd. Floraal/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Deense 50er-jaren telefoon met bakeliet. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.
Tibetaanse sieradenkist bekleed met leder. Draak/feniks/goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Lot met zeven oude/antieke messing kandelaren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke kaarskandelaren. 3x Antiek, 3x later. Afmeting: H 15 - 28 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp met gekleurde mondgeblazen glazen lampenkappen. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Italiaanse messing tafellampen met albast en dolfijnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.
Grote messing lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met polychrome tegels. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 43 x 90 cm. In goede staat.
Mooie antieke eikenhouten kolenkit met messing beslag en snijwerk (hert). Circa 1900. Afmeting: 47 x 45 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Willem III theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Struisvogel-ei onder glazen stolp, met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke brandweerhelmen. Circa 1950. Polyester met messing. Afmeting: 16 x 20 x 30 cm. In goede staat.
Twee messing scheepslampen. 20e Eeuw. Geëlektrificeerd. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Zeven stuks blauw geglazuurde tuinvazen, onder andere een fonteinbol. Eind 20e eeuw. Afmeting: 19 - 38 cm. In goede staat.
Drie bronzen sluitgewichten. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Eikenhouten lepelrek met vijf antieke tinnen lepels met portretten. Afmeting: 36 x 27 x 2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Messing tafellamp met putti en kristalglas. 70er-Jaren. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Grote antieke kerkelijke kaarskandelaar van messing. Art Deco. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Gietijzeren schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat
Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...
Deense Jydsk telefoon. Bakeliet + metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 23 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandgarderobe met spiegel + leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder meer; 7x Makkumer tegels, 2x bronzen vijzel + 2x gewichtenblok. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Art Deco kopergeslagen inkthouder met floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 16 x 29 x 22 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. Onder meer; beddenpan, haardset, kandelaren et cetera. Afmeting: 13 - 115 cm. In goede staat.
Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. 1x Opaline + 1x kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 55 - 70 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen parapluhouder met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Hollandse kopergeslagen spiegelkast met daarin borstels. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 66 x B 37 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek koperwerk. Onder andere; parapluhouder, bloempot, schenkkan. Afmeting: 27 - 54 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen boekensteunen. Paard. Circa 1920. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor: Pretty. Afmeting: 46 x 55 x 12 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten wandkapstok met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1920. Afmeting: 100 x 19 x 30 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.
Veertien spiegel displays, ten behoeve van sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde kraantjeskannen. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.
Grote messing globe naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.
Verklarend woordenboek van wetenschappelijke plantennamen door Dr. C.A. Backer. Botanica. 1936 Noordhoff en Visser & Co. Afmeting: 27,5 x 4 x 21 cm. In goede staat.
Twee klokken + één barometer. 20e Eeuw. (1) Messing scheepsklok met batterij functie. (2) Wandklok, Swiss made, achtdaags. (3) Barometer Sundo. Functies niet getest. Afmeting: 13 - 22 cm. In redelijk/...
19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.
Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; deurkloppers, kolentang, beker + gereedschap. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Twee lampen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Wedgwood + porselein, floraal. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.