Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke dekselvazen van messing met gravering. Circa 1900. Eén voet verbogen. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude tafellamp met basement van albast en een Chinees meisje bij boom (van messing). Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Decoratieve porseleinen tafellamp met vruchten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Gesigneerde Engelse tinnen half-pint beker. Door W.R. Loftus. 19e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee delen brons. (1) Antieke apothekers vijzel. (2) Sluitgewicht (kopie). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren boekensteunen in de vorm van een olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee delen antiek snijwerk. 19e Eeuw. 1x Oosters + 1x Europees. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude diorama's met keramieken of gipsen plaquettes. Portretten. Eén gesigneerd + annotatie 1783. Afmeting: 30 x 30 x 6 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse messing tafellampen met albast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse keramieken weegschaal (wijzer mist) + keramieken broodtrommel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Oud/antiek Droste cacao voorraadblik. Haarlem. Met voorstelling van figuren in trein. Afmeting: 40 x 30 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke kaarskandelaren. Divers. Metaal. Eén kandelaar verbogen. Afmeting: 12 - 31 cm. In redelijke staat.
Chinese, met leder beklede sieradenkist, roodlak met goud decor. En een persglazen dekselschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 19 cm. / 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antiek Chinees of Japans lakwerk dienblad met paradijsvogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 52 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.
Zware bronzen schotel. 20e Eeuw. Gesigneerd Pabst, Josef. 1879 - 1950. Duitsland. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.
Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Drie Art Deco dienbladen gemaakt van luciferstokjes. Circa 1930. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.
Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Drentse, tinnen beschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke huisreligie, gemaakt van was et cetera. Circa 1900. Duitsland. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.
Divers antiek ijzerwerk. Onder andere; weeghaak, wafelijzers, spatel. Afmeting: 30 - 70 cm. In goede staat.
Vier antieke kruisbeelden. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere; messing + hout. Afmeting: 47 - 58 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse albasten lampenvoeten. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 - 45 cm. In goede staat.
Antiek Douwe Egberts koffie-thee voorraadblik. Afmeting: 30 x 44 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude tuinfiguren. Bestaande uit twee lantaarns van cement + terracotta olifant. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Vijf maal cement gegoten tuin-deco. Hond, uil, bankje en Hans & Grietje. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten beschilderde schooltas met afbeelding van Skutsje. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Gipsen zuil met kariatiden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Antieke zandstenen vijzel met gemaal. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote antieke tinnen wandschotel met heraliek wapen + schrift Stema Ravaneel 1670. Verso stempel. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
Italiaanse plated tafellamp met drie zeepaarden. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse lampenvoet van albast. Tweede helft 20e eeuw. Chips voet. Afmeting: H 68 cm. In redelijk/goede staat.
Kopergeslagen turfkist + wortelhouten spiegel met brons. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 47 x 30 cm. / 37 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse koperen beddenpan met leeuw decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.
Antiek kopergedreven Fries bewerkte ketel op comfoor. Met landschap decor. Circa 1920. Afmeting: 41 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands koperwerk. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere; 5x historische wandschotels + één spiegel met borstels. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Antieke koperen bloembak met leeuwenkoppen en heraldiek gravering. Circa 1890. Holland. Afmeting: 23 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse compositie metalen wierookbrander met klauwpoten. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Neo Romaanse bronzen mis bel. Met annotatie 1365, echter later. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.
Grote benen opium weegschaal + messing opium pijp met hoorn. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 59 cm. In goede staat.
Keramieken buste met gipsen piëdestal. Tweede helft 20e eeuw. Scherf ingelijmd. Afmeting: H 119 cm. In redelijk/goede staat.
Twee ronde miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. (1) Polder gezicht. (2) Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Vier cement gegoten boeddha figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 19e Eeuw + circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Oosterse figuren. Twee porseleinen danseressen. Eén metalen Chinees figuur, beide benen gesoldeerd. Afmeting: 23 - 25 cm. In matig/goede staat.
Boek. Titel: Black Eve, Eve Noir. Collection des ides photographiques. Tekst; Bertrand Lembezat. Editions ides et calendes, Neuchatel et Paris. Klein scheurtje in hoes. Afmeting: 29 x 23 cm. In redeli...
Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.
Vier-delige Oosterse, bewerkte theeset met dienblad van messing. Censer, geurverdrijver en schenkkan. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 59 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse koperen houtbak met leeuwenkoppen + poten. Afmeting: H 37 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws antiek. Bestaande uit een mahoniehouten botervat + schooltas met bierverf. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.
Grote witte opaline glazen petroleumlamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Zware gietijzeren bierpul met putto. Neo renaissance. 20e Eeuw. Deksel stukjes af. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.
Twee neogotische bronzen kaarskandelaren met ridders. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oude Deense Jydsk telefoon. Metaal + bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands antiek. Jugendstil/Art Deco. Circa 1915 - 1920. 1x Koekjestrommel. 1x Snotneus. Ongemerkt. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse penkandelaren van eikenhout. Afmeting: H 149 cm. In goede staat.
Drie antieke Heilige figuren van gips. Gepolychromeerd. Circa 1900. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III theestoof. Circa 1850. Notenhout. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen kraag-kaarskandelaren. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Lot Oosterse kopergeslagen schalen. Divers. Circa 13 stuks. Afmeting: Ø 20 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse 18e eeuwse blaker met figuren decor. Koper. Afmeting: 10 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Twee delen antiek brons/messing. Circa 1900. 1x Vergulde wandlamp. 1x Vernikkelde barometer met putti. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Lot antiek tin (5x). Circa 1900 en later. Bestaande uit: 2x Kaarskandelaar. 2x Klepkan, tweede helft 20e eeuw. 1x Schenkkan. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Twee Korinthische gipsen piëdestallen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Miniatuur portret in bronzen lijst. Gesigneerd Ida Salzdaz? Officier. Afmeting: H 9 x B 6 cm. In goede staat.
Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.
Drie grote cement gegoten boeddha figuren. Gekleurd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 80 cm. In goede staat.
Twee delen antiek koperwerk. (1) Doofpot, 19e eeuw. (2) Perzische kan met zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek. Divers. (1) Houten vijzel met natuurstenen stamper. (2) Perzische kruik. (3) Oosterse kruidenhouder. (4) Houten schaal. (5) Keramieken schaal. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse terracotta wandplaquettes met portretten. Eén gesigneerd C. van Dongen 1901. Chips omranding. Afmeting: 28 x 29 cm. In redelijke staat.
Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.
Zes diverse oude dekseldozen. Hout, been, leder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Drie delen antiek brons. Circa 1900. Bestaande uit: kroonluchter + twee wandkandelaren. In Hollandse barok-stijl. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.
Vijf antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Houten lakwerk ei met religieuze voorstelling, onder glazen stolp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing met ijzeren strijkijzers. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse theekist, belijmd met diverse houtsoorten. Frankrijk. Afmeting: 12 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing amfora vaas met bokkepoten en guirlandes. Geschuurd. Afmeting: H 56 cm. In redelijke staat.
Lot (8x) antiek tin. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Louis Seize kaarskandelaren. Circa 1800. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.