This website uses cookies

52. Aprilveiling 2022

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Kerkelijk offerblok 2133
Kerkelijk offerblok

Result:

150 EUR

Sold
2 Parker pennen 2229
2 Parker pennen

Result:

150 EUR

Sold
Afrikaans etnografisch masker 2232
Afrikaans etnografisch masker

Result:

150 EUR

Sold
Drie oude Dupont Paris aanstekers 2077
Drie oude Dupont Paris aanstekers

Result:

140 EUR

Sold
Lot bontjassen etc. (5x) 2248
Lot bontjassen etc. (5x)

Result:

140 EUR

Sold
Paerdemes 2259
Paerdemes

Result:

140 EUR

Sold
Twee pijphouders + pijpen 2320
Twee pijphouders + pijpen

Result:

140 EUR

Sold
Duitse bierpul 2048
Duitse bierpul

Result:

130 EUR

Sold
Afrikaans etnografisch masker 2233
Afrikaans etnografisch masker

Result:

130 EUR

Sold
Kleine model koets 2247
Kleine model koets

Result:

130 EUR

Sold
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken 2290
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken

Result:

130 EUR

Sold
Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm. 2294
Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm.

Result:

130 EUR

Sold
Vijf delen oud/antiek brons 2296
Vijf delen oud/antiek brons

Result:

130 EUR

Sold
Antiek Zeeuws paardenmes 2046
Antiek Zeeuws paardenmes

Result:

125 EUR

Sold
Smeedijzeren waag 2026
Smeedijzeren waag

Result:

120 EUR

Sold
Twee theestoven 2050
Twee theestoven

Result:

120 EUR

Sold
Drie antieke dekseldozen 2069
Drie antieke dekseldozen

Result:

120 EUR

Sold
Twee grote 19e eeuwse melkkannen 2128
Twee grote 19e eeuwse melkkannen

Result:

120 EUR

Sold
Lot munten, kaarten 2167
Lot munten, kaarten

Result:

120 EUR

Sold
Lepelrek + tinnen lepels 2217
Lepelrek + tinnen lepels

Result:

120 EUR

Sold
Lot stoelbekleding (22 st.) 2243
Lot stoelbekleding (22 st.)

Result:

120 EUR

Sold
2x Majolica hanglamp, 1910 2291
2x Majolica hanglamp, 1910

Result:

120 EUR

Sold
Twee antiquarische boeken 2066
Twee antiquarische boeken

Result:

110 EUR

Sold
Twee tinnen klepkannen 2091
Twee tinnen klepkannen

Result:

110 EUR