Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat
Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...
Deense Jydsk telefoon. Bakeliet + metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 23 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandgarderobe met spiegel + leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder meer; 7x Makkumer tegels, 2x bronzen vijzel + 2x gewichtenblok. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Art Deco kopergeslagen inkthouder met floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 16 x 29 x 22 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. Onder meer; beddenpan, haardset, kandelaren et cetera. Afmeting: 13 - 115 cm. In goede staat.
Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. 1x Opaline + 1x kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 55 - 70 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen parapluhouder met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Hollandse kopergeslagen spiegelkast met daarin borstels. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 66 x B 37 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek koperwerk. Onder andere; parapluhouder, bloempot, schenkkan. Afmeting: 27 - 54 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen boekensteunen. Paard. Circa 1920. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor: Pretty. Afmeting: 46 x 55 x 12 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten wandkapstok met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1920. Afmeting: 100 x 19 x 30 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.
Veertien spiegel displays, ten behoeve van sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde kraantjeskannen. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.
Grote messing globe naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.
Verklarend woordenboek van wetenschappelijke plantennamen door Dr. C.A. Backer. Botanica. 1936 Noordhoff en Visser & Co. Afmeting: 27,5 x 4 x 21 cm. In goede staat.
Twee klokken + één barometer. 20e Eeuw. (1) Messing scheepsklok met batterij functie. (2) Wandklok, Swiss made, achtdaags. (3) Barometer Sundo. Functies niet getest. Afmeting: 13 - 22 cm. In redelijk/...
19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.
Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; deurkloppers, kolentang, beker + gereedschap. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Twee lampen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Wedgwood + porselein, floraal. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.