tweezijdig dienblad, verso schaakbord met intarsia figuren voorstelling. Diverse houtsoorten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Georgii Raphelii. Annotationes Tomus I + Tomos II. Jolt Arnold Langerak 1747, met originele banden. Slijtage. Afmeting: 20 x 13 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof + ketel. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Met bandintarsia. Afmeting: 52 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Drie antieke mahoniehouten/palissander dekseldozen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
Drie antieke dekseldozen. 1x Wortelnoten + 2x mahonie. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse theekist, belijmd met diverse houtsoorten. Frankrijk. Afmeting: 12 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse theekisten van mahoniehout. Eén keer fineerschade + los fineer erbij. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten theekist met intarsia en porseleinen flacons. Twee stoppen missen, verder in goede staat. Afmeting: 15 x 24 x 11 cm.
Antiek eikenhouten pijpen/tabakskastje met pijpenrek, lades en Gouda plateel tabakspot. Circa 1920. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III theestoof. Circa 1850. Notenhout. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Gipsen zuil met kariatiden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glas en messing. Circa 1900. Afmeting: H 50 - 55 cm. In goede staat.
Grote antieke petroleumlamp in de vorm van een Korinthische zuil. Onyx met messing. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren verstelbare olielamp, gemonteerd op etageretafel. Circa 1880. Afmeting: 170 x 35 x 42 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing amfora vaas met bokkepoten en guirlandes. Geschuurd. Afmeting: H 56 cm. In redelijke staat.
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
Antieke zandstenen vijzel met gemaal. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten bestekkisten met bandintarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 39 x 31 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse samovaar van koper met hengsels. Empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Gesigneerde Engelse tinnen half-pint beker. Door W.R. Loftus. 19e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen klepkannen met bodemmerken. 19e Eeuw + oudere eikeltjes-kan. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Eikenhouten lepelrek met vijf antieke tinnen lepels met portretten. Afmeting: 36 x 27 x 2 cm. In goede staat.
Lot van 9 stuks antiek tin. Divers. 18e - 19e Eeuw. Merktekens. Afmeting: 7 - 16 cm. In goede staat.
Lot (8x) antiek tin. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Grote antieke tinnen wandschotel met heraliek wapen + schrift Stema Ravaneel 1670. Verso stempel. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
Twee antieke neo gotische kaarskandelaren van messing. Ridder + edelman. Circa 1900. Afmeting: H 19 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Louis Seize kaarskandelaren. Circa 1800. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen kraag-kaarskandelaren. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke bronzen 9-lichts hanglamp. Circa 1900. Empire stijl. Elektrificatie moet nagekeken worden. Afmeting: 70 x Ø 70 cm. In goede staat.
Messing tafellamp met putti en kristalglas. 70er-Jaren. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kerkelijke penkandelaren. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Twee neogotische bronzen kaarskandelaren met ridders. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen kaarskandelaren van wit Carrara marmer met putto. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Napoleon III marmeren amfora vazen met verguld bronzen beslag. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Blikken empire stijl tafellamp met blikken kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 - 60 cm. In goede staat.
Twee messing Louis Seize-stijl wandlampen. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee Boheems kristallen kaarskandelaren met messing en marmer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 - 46 cm. In goede staat.
Koperen tafellamp uit de 20-er jaren. Nieuwe bedrading. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse messing tafellampen met albast en dolfijnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.
Italiaanse plated tafellamp met drie zeepaarden. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse lampenvoet van albast. Tweede helft 20e eeuw. Chips voet. Afmeting: H 68 cm. In redelijk/goede staat.