Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; 18e eeuwse lepels, schaal, borden, kannen. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Lot (8x) antiek tin. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Lot van 9 stuks antiek tin. Divers. 18e - 19e Eeuw. Merktekens. Afmeting: 7 - 16 cm. In goede staat.
Eikenhouten lepelrek met vijf antieke tinnen lepels met portretten. Afmeting: 36 x 27 x 2 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen klepkannen met bodemmerken. 19e Eeuw + oudere eikeltjes-kan. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.
Gesigneerde Engelse tinnen half-pint beker. Door W.R. Loftus. 19e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee kleine 19e eeuwse tinnen misdienaar schenkkannen. Met letter gegraveerd. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee antieke lepelrekken met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Engelse samovaar van koper met hengsels. Empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten bestekkisten met bandintarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 39 x 31 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse tinnen snotneuzen. Gemerkt. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen olielampen. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 65 cm. In goede staat.
Antieke zandstenen vijzel met gemaal. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing amfora vaas met bokkepoten en guirlandes. Geschuurd. Afmeting: H 56 cm. In redelijke staat.
Antieke gietijzeren verstelbare olielamp, gemonteerd op etageretafel. Circa 1880. Afmeting: 170 x 35 x 42 cm. In goede staat.
Grote antieke petroleumlamp in de vorm van een Korinthische zuil. Onyx met messing. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glas en messing. Circa 1900. Afmeting: H 50 - 55 cm. In goede staat.
Drie oude plated Dupont Paris aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Gipsen zuil met kariatiden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Tibetaanse sieradenkist bekleed met leder. Draak/feniks/goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III theestoof. Circa 1850. Notenhout. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten pijpen/tabakskastje met pijpenrek, lades en Gouda plateel tabakspot. Circa 1920. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten theekist met intarsia en porseleinen flacons. Twee stoppen missen, verder in goede staat. Afmeting: 15 x 24 x 11 cm.
Twee vroeg 19e eeuwse theekisten van mahoniehout. Eén keer fineerschade + los fineer erbij. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse theekist, belijmd met diverse houtsoorten. Frankrijk. Afmeting: 12 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Drie antieke dekseldozen. 1x Wortelnoten + 2x mahonie. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Drie antieke mahoniehouten/palissander dekseldozen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.
tweezijdig dienblad, verso schaakbord met intarsia figuren voorstelling. Diverse houtsoorten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
Levensgrote antieke houtgestoken (noten) stalamp op houten basement. Boerenmeisje met jurk. Circa 1900. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse terracotta bewerkte kachel/oven tegels. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 51 stuks bodemvondsten Luristan. Circa 500 - 1000 voor christus. Miniatuur bellen met dieren. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Lot van 12 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. 500 - 1000 voor christus. Onder andere; 11x fibulae + 1x speld. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
Lot van twaalf pijlpunten Luristan. Bodemvondst. Circa 500 - 1000 voor christus. Bestaande uit 8x brons + 4x stenen pijlpunten. Afmeting: 2 - 10 cm. In goede staat.
Lot van 6 stuks bodemvondsten Luristan. Onder andere; bronzen ring, bronzen gewicht. Circa 500 - 1000 voor christus. 1x Natuursteen gegraveerd, 1x natuurstenen hanger. Afmeting: 2 - 8 cm. In goede sta...
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke 19e eeuwse mahoniehouten blaasbalg met messing. Ongemerkt. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vijzel + grape. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 15 - Ø 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing met ijzeren strijkijzers. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Zeldzame grote, antieke Hollandse, dubbelzijdige koekplank met galjoen en officier te paard. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 52 x 6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Afmeting: 39 - 44 cm. In goede staat.
Houten lakwerk ei met religieuze voorstelling, onder glazen stolp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen reservisten bierpul. Eissenbahn regiment No. 2 Berlin-Schöneberg 1905-1906. Geen bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten beschilderde schooltas met afbeelding van Skutsje. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Zeeuws paardenmes in lederen schede. Palmhout gesneden met wapen van Zeeland et cetera. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Deense 50er-jaren telefoon met bakeliet. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Duitse ijzeren puntenslijper van het merk Guhl & Harbeck Hamburg D.R.P. Circa 1920. Afmeting: 16 x 38 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws kerkelijk smeedijzeren binnen venster met religieuze schildering. Afmeting: 2,5 x Ø 50 cm. In goede staat.
Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Zes bodemvondsten Luristan perzie. Bronzen belhouders. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.
Groot Russisch lakwerk ei met Russische ikoon voorstelling, kruisafname. Met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee vergulde piëdestals in empire-stijl. 20e Eeuw. Met marmeren bladen. Afmeting: 71 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke tabaksdozen van messing. Bewerkt. 18e Eeuw. Afmeting: 11 - 12,5 cm. In goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien bronzen bodemvondsten Luristan. Circa 500 - 1000 voor christus. Onder meer; bewerkte bijl + twaalf miniatuur houwelen. Afmeting: 3 - 9 cm. In goede staat.
Lot van 41 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. Circa 500 - 1000 voor christus. Diverse voorwerpen, onder andere hangers et cetera. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke Franse messing vergulde + porseleinen kaarskandelaren op marmeren basement. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.
Duitse Volksempfänger van bakeliet. VE 301 Dijn Telefunken. WO II. Niet getest. links achter breukje bakkeliet Afmeting: 32 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Duitse Kleinempfänger van bakeliet. 1938. GW 110-240 Volt 50. WO II. Niet getest. Afmeting: 29,5 x 12 x 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tazza met bachus dragende bewerkte schaal met oogst + druivenranken. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zware gietijzeren bierpul met putto. Neo renaissance. 20e Eeuw. Deksel stukjes af. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 23 stuks 19e eeuwse bronzen gietmallen voor kandelaren of klok ornamenten. Divers. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Vintage lederen Dolce en Gabbana tas met metalen/chroom beslag. Afmeting: 20 x 36 x 18 cm. In zeer goede staat.
16e - 17e Eeuwse smeedijzeren gesigneerde grote evenaar waag met gotische graveringen. Signatuur Chr. Roth. Afmeting: 50 x 100 x 11 cm. In goede originele staat.
Lot van 25 stuks bronzen bodemvondsten Luristan. Divers. Hangers et cetera. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 2 - 6 cm. In goede staat.
Lot van 11 stuks bronzen bodemvondsten Luristan. Onder andere; fibula + sieraden et cetera. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 2,5 - 6 cm. In goede staat.
Lot bronzen bodemvondsten Luristan. Onder andere; bewerkte knots, borst plaat, cosmetica houder, vuurstenen, pijlpunten, ketting en belhouder. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: circa 3 - 15 cm...
Zes bodemvondsten Luristan. Bronzen bewerkte schijven. Waarschijnlijk ten behoeve van hoofddeksels paarden. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Drie oude glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 63 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kratervazen naar antiek voorbeeld. Echter, 20e eeuw. Met Grieks figuren decor rondom. Afmeting: H 32 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Frans polychrome Fayence inktstel met floraal decor. Gemerkt Veuve Perrin. Minimale chips. Afmeting: 10 x 19 x 17 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek ijzeren Baden Powel scouting fornuis met petroleumbranders. Rippinggilles Trademark Limited patent. Circa 1900. Afmeting: 39 x 44 x 33 cm. In goede staat.
Grote Zuid-Afrikaanse springbok buste. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 34 x 53 cm. In goede staat.
Grote Zuid-Afrikaanse buste van bok. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 30 x 75 cm. In goede staat.
Gebrandschilderd Art Deco-stijl koperen plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 56 x 60 cm. In goede staat.
Antiek 6-pas polychroom Perzisch tegeltableau. Bodemvondst. Restauraties. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.
Twee antieke dikke Perzische tegels in lijst. Met afbeelding Perzische damesbustes. Bodemvondst. Gelijmd. Afmeting: circa 19 x 19 cm/st. In redelijke staat.
19e Eeuwse Turkse metalen kist met halve maan en sterren. Met originele polychromie. Afmeting: 12 x 21,5 x 12 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jan Steen kan. Mogelijk 17e of 18e eeuw. Bodemmerk. Gaatje zijkant. Oxidatie. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.
Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hang- of biljartlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 120 x 35 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen kaarskandelaren in Sevres-stijl. Met figuren/goud decor en bronzen versiering. 21e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globus. D. Reimer Berlin 1908. Naden in globus. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met putti en zwart marmeren basement. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Charles Dix. Circa 1830 - 1840. Enkele armen licht verbogen. Afmeting: H 68 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke Zwitserse cilinder speeldoos. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 22 cm. In zeer goede werkende staat.
Twee antieke Franse Napoleon III Carrara marmeren cassolettes met vergulde bronzen armaturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde Charles Dix bronzen kaarskandelaren met Oosterse figuren. Circa 1830. Bijbehorende Charles Dix pendule wordt ook aangeboden!! (zie kavelnr.: 3510). Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.