Grote Franse Charles Dix-stijl messing stalamp. Drie-lichts, met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.
Antiek Chinees of Japans lakwerk dienblad met paradijsvogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 52 cm. In goede staat.
Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse pijphouders met aardewerken tabakspijpen. Noten + iepenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.
Drie bronzen sluitgewichten. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; deurkloppers, kolentang, beker + gereedschap. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Decoratieve porseleinen tafellamp met vruchten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee lampen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Wedgwood + porselein, floraal. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.
Zware bronzen schotel. 20e Eeuw. Gesigneerd Pabst, Josef. 1879 - 1950. Duitsland. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.
Antieke staande notenhouten gestoken lampenvoet met floraal decor. Frankrijk. Afmeting: H 163 cm. In goede staat.
Grote messing globe naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. 1x Opaline + 1x kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 55 - 70 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof + ketel. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Met bandintarsia. Afmeting: 52 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.
Twee antiquarische boeken. Georgii Raphelii. Annotationes Tomus I + Tomos II. Jolt Arnold Langerak 1747, met originele banden. Slijtage. Afmeting: 20 x 13 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor: Pretty. Afmeting: 46 x 55 x 12 cm. In goede staat.