Lalique presse papier. Frankrijk. Art Deco. Glazen houder met steenbok. Twee chips. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13 x 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Boheems kristalglazen schaal met figuren in landschap decor. Monogram W.R. Circa 1870 - 1880. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Vrijmetselaar kristalglas, met diverse symbolen geëtst. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Antieke glazen Lutz vaas. Iriserend. Circa 1910. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Murano-glazen flacon met plated stop. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek waaierkristal. 20e Eeuw. 1x 10-Delige verdeelschaal. 1x 11-Delige gebakset. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek kristal, onder andere rood Boheems. Afmeting: 12 - 42 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen vazen Circa 1930. (1) Copier Leerdam bolvaas, één chip. (2) Onbekend, dikwandige vaas. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek glaswerk. Circa 1930. Bestaande uit; Twee blauwe bekers, en twee gele geslepen geplooide borden. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Boheems kristallen dekseldoos met florale handbeschildering + goud decor. Afmeting: H 9 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Duitse historisme pronkbokaal glazen. Circa 1890. (1) Grote roemer met kasteel. (2) Twee bokalen met noppen + verliefde paren. Allen handbeschilderd. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede ...
Vijf diverse oude (parfum) flacons. Kristal + glas. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Eén WMF schenkkan van draadglas en twee geslepen kristallen gembercoupes. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse mondgeblazen karaffen met florale etsen. Afmeting: H 21 - 34 cm. In goede staat.
Drie delen oud glaswerk. (1) Wijn-decanter op smeedijzeren houder. (2) Art Deco dienblad (3) Kristalglazen karaf. Afmeting: 34 - 51 cm. In goede staat.
Lot kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cocktail shaker + zeven kaarskandelaren. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws mondgeblazen flacon + glas. Glas heeft florale graveringen + goud decor. Land van herkomst: Italië? Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. (1) Roemer, handbeschilderd, chip. (2) Karaf, handbeschilderd. (3) Bokaal, handbeschilderd. Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Italiaans Murano glas. Bakje + karaf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee confiture dekselpotten van waaierkristal + onderzetters. En een kandij-coupe + onderschaal. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat...
Twee kleine antieke waaierkristallen dekselcoupes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vier delen divers glaswerk. Onder andere; Leerdam spijkervaas, Murano et cetera, Ongemerkt. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Vier glazen Murano dieren. Vissen + vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 36 cm. In goede staat.
Twee Murano-stijl glazen vogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek draadglas met vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Grote glazen vaas, type Gallé. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. Chip binnenrand, verder in goede staat.
Zeven Murano bloemen van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 55 - 90 cm. In goede staat.
Twee delen Art Deco glaswerk. Holland. (1) Anna Groen schaal, Leerdam, circa 1930. (2) Menage-set, zout, peper, mosterd + zwart tablet (Leerdam?). Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Acht diverse Swarovski kristallen figuren. Diverse dieren + doosjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Zeven diverse Swarovski kristallen figuren. Dieren/kinderwagen + doosjes. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Lot met dertien Franse Baccarat glazen. Michel Angelo. Circa 1930. Paar kleine chips. Afmeting: 8 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Murano-stijl glazen uil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 10 cm. In goede staat.
Dertien delen oud/antiek kristal. Divers. Stopflacons. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke waaierkristallen boter/kaasstolpen. Circa 1900. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In goede staat.
Vier delen antiek waaierkristal. Bestaande uit: Boterstolp, drie schalen in scheepjes-vorm. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Jugendstil/Art Deco. Circa 1910 - 1930. Twee Jugendstil vazen. Eén Art Deco vaas. Afmeting: H 10 - 32 cm. In goede staat.
Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie grote glazen design schalen. 1x Richard Art Collection. 2x Ongesigneerd, waarvan één met bladgoud. Afmeting: Ø 25 - 47 cm. In goede staat.
Twee Murano-stijl glazen hanen. 21e Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.