18e Eeuwse Hollandse eiken vitrine-opzetkast. Afmeting: 218 x 140 x 35 cm. In zeer goede staat.
Zuid-Duitse notenhouten Louis Seize secretaire met opstand, band intarsia, vaas inleg, bloemen et cetera. Met bronzen beslag. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeti...
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse teakhouten koloniale V.O.C. kist met bronzen beslag, origineel slot + hengsels. Vermoedelijk Portugal. Afmeting: 59 x 132 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits notenhouten kruispoot kabinet met bastions-panelen, getorste poten en origineel beslag. Twee-delig. Oudere restauratie. Afmeting: 199 x 147 x 54 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse vier-zits zwart lederen designbank. Afmeting: 70 x 76 x 260 cm. In goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...
Hollandse notenhouten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 230 X 210 X 55 cm. In goede staat.
Kapitale antieke Franse mahoniehouten beeldenkast met zeven deuren, twee lades, snijwerk, volle zuilen en hemel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 255 x 160 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schelpvormige notenhouten pianokruk. Verstelbaar. Afmeting: 63 x 48 x 44 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bonheur met floraal snijwerk. Grote kroon. Circa 1860. Afmeting: 218 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Mooie Franse vitrinekast in Louis Quinze stijl met gebogen glas en vier lades. Fijnhout belijmd met verguld messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 146 x 102 x 42 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse essenhouten gefineerde Louis Seize commode met vier lades, band-intarsia + ster inleg. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 119 x 57 cm. In z...
Hardhouten jaren 60 design uitneembare boekenkast met schrijfgedeelte en diverse legplanken. 187x35x290cm. In goede staat
18e Eeuwse Duitse notenhouten barok opzetkast. Twee-delig. Met getorste zuilen, deur + lade. Afmeting: 182 x 68 x 37 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten vitrine opzetkast. Twee-delig. 19e Eeuw. Afmeting: 230 x 155 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
2x Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl. Draaistoel, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Grote antieke uitneembare Hollandse eikenhouten kussenkast met geëboniseerde getorste pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 225 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten vitrinekast met rondom facet geslepen glas. Willem III. Circa 1860. Met notenhouten verstelbare schappen. Mooie kwaliteit en in zeer goede staat. Afmeting: 225 x 115 x 45 cm.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
Grote Italiaanse notenhouten kast met florale intarsia en snijwerk. Barok-stijl. Met twee lades, zes deuren en twee facet geslepen glazen deuren. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 21...
Chinese lakwerk pagode-kast met goud decor + etageres. 20e Eeuw. Afmeting: 230 x 90 x 60 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws Hollands mahoniehouten damesbureau in chiffoniere vorm. Met inlegwerk in binnenleven + opklapbare etagiere. Circa 1840. Afmeting: 127 x 42 x 75 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten kussenkast. Slot later. Afmeting: 159 x 129 x 58 cm. In zeer goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 180 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten spindes met briefpanelen. Neo gotisch. Circa 1890. Eén-deurs. Afmeting: 126 x 46 x 40 cm. + 127 x 50 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met bronzen beslag en timpaankap. Circa 1780. Met halve zuilen en kapitellen. Lichte fineer schade. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In redelijke staat...
Zeldzame, antieke Zuid-Duitse jachttafel met houtsnijwerk + wild voorstellingen. Intarsia. Circa 1880. Afmeting: H 53 x Ø 67 cm. In goede staat.
Drie lederen stoelen met chroom. Vintage. Waarschijnlijk Gispen. Afmeting: 83 x 60 x 70 cm. In goede staat.
Kunststoffen stoel van Ron Arad. Moroso Albert Victoria. Fauteuil in beige. Behoeft reiniging. Verder in goede staat. Afmeting: 68 x 71 x 64 cm.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Twee delig. Louis Quinze. Circa 1760. Dubbel gebogen, mooi binnenleven en bronzen beslag. Afmeting: 115 x 60 x 136 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten chiffoniere. Circa 1820. Empire. Afmeting: 158 x 105 x 53 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven. Circa 1840. Afmeting: 168 x 111 x 50 cm. In goede staat.
Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl. Draaistoel, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten whisky armleunstoel met leeuwenkoppen. Wisky komt uit leeuwenkop reservoir onder stoel. Afmeting: 134 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Noord-Duits mahoniehouten biedermeier secretaire met zadeldak en mooi binnenleven. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 170 x 105 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten twee-deurs vitrinekast met snijwerk en leeuwenkoppen. Neo renaissance. Afmeting: 173 x 112 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met geschulpt blad en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 82 x 54 x 94 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse koloniale Djatihouten schrijf/handwerktafel met schrijflade en wolhouder. Met gesigneerd slot en floraal snijwerk. Afmeting: 72 x 75 x 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse tafel met lades. Rondom met divers houten bandintarsia versierd, ook op blad. Louis Seize. Oudere reparatie. Afmeting: 76 x 86 x 58 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Empire. Circa 1820. Gerestaureerd. Sloten zijn vervangen door knoppen. Afmeting: 155 x 107 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse neo-gotische één-deurs kast met snijwerk en ijzeren slot. Eikenhout. Afmeting: 140 x 97 x 40 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse wortelnoten barok-stijl/Chippendale-stijl stoelen. Floraal snijwerk + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 120 x 52 x 56 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse vitrine opzetkast met vier lades, zijdeuren en Queen Anne poten. Afmeting: 208 x 112 x 37 cm. In goede staat.
Groot palissanderhouten schrijfbureau. Art Deco. Circa 1935. Met twee uitschuifbare schrijfbladen en twee deuren met daarachter lades + lade centraal. Afmeting: 180 x 95 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast. Circa 1920. Renaissance stijl. Met robbelijsten en snijwerk. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 184 x 156 x 58 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten porseleinkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse halbank met klepdeksel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 103 x 103 x 58 cm. In goede staat.