Drie Duitse aardewerk/porseleinen vogels. 20e Eeuw. (1) Gerold Bavaria, Vlaamse gaai, porselein. (2) Keramieken auerhaan, circa 1930. (3) Twee vogels op tak, chip staart. Afmeting: 14 - 17 cm. In rede...
Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude porseleinen figuren. Duitsland. 20e Eeuw. (1) Vrouw met karaf en lam. (2) Man met fles en beker, hand gelijmd. Gemerkt N met kroon daarboven. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. (1) Meissen dekselvaas met Chinees decor, tweede helft 20e eeuw, haarlijn hals. (2) Dresden aap, beschadigd. (3) Gerold Bavaria figurengroep met vogelkooi, goed. ...
Twee grote antieke porseleinen figuren. Tsjechië. Circa 1900. Onduidelijk gestempeld. Mogelijk Royal Dux. Herder + herderin. Twee oudere restauraties armen. Afmeting: H 48 cm. In redelijke staat.
Groot antiek porseleinen figuur. Dame te paard. Zwaard afgebroken. Circa 1900. Chips basement. Genummerd. Royal Dux-stijl. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen Duitse Sitzendorf inktpot met drie putti's en rozen decor. Deksel mist. Circa 1920. Afmeting: 15 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Duitse Rudolstadt porseleinen dekselvaas met draken/floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
Duits Meissen porseleinen deelservies. Tweede helft 20e eeuw. Decor met blauwe bloemen. Bestaande uit: theekan (deksel binnenrand restauratie), suikerpot (goed), 2x kop en schotels (goed), dekseldoos ...
Antieke ovale porseleinen plaquette. Circa 1880. Verso Firenze, Italië. Portret. Restauratie in de achtergrond. Afmeting: H 34 x B 16 cm. In redelijke staat.
Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Twee delen porselein. (1) Herend dekseldoos, floraal/goud decor, chip roos. (2) Limoges dekseldoos in eivorm, floraal/goud decor, goed. Afmeting: 11 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse dekselvaas van porselein. Art Deco-stijl. In de stijl van Kurt Wendler. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Drie-delige majolica vazenset met opgewerkte bloemen. Jugendstil-stijl. Nummers. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 35 cm. In goede staat.
Lot van 27 stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige religieuze tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Lot van 39 stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige landschap in cirkel tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Lot van 60 stuks Hollandse witte wandtegels, zogenaamde witjes. Enkele minimale beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 28 stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige landschapstegels. Afmeting: 13 x 13cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Lot van 18 stuks Hollandse 18e + 19e eeuwse mangaan-kleurige landschaps tegels. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeven stuks 17e eeuwse Hollandse fayence tegels met bloemen decor. Maker van Oort Amsterdam. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Lot van 40 stuks blauw-witte griemel tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Lot van 35 stuks antieke blauw-witte bloem tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
36 Stuks diverse antieke bijbelse tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Dertig stuks landschaps-tegels in cirkel. 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
30 Stuks 19e eeuwse wandtegels. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Dertig diverse 19e eeuwse wandtegels. Onder andere; mangaan, floraal, blauw/wit et cetera. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse polychrome 6-pas tegeltableau's. Eén gemerkt 'De Distel'. Circa 1900. Landschappen met molens. Enkele tegels beschadigd. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In redelijke staat.
Lot van 25 antieke Jugendstil tegels met floraal decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Lot antieke polychrome tegels met bloemvaas decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 30 stuks antieke Hollandse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 28 stuks bloempot tegels, mangaan kleurig. 19e Eeuw. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Delfts fayence. (1) Boterpot, beschadigd. (2) Delfts vergiet, gelijmd. (3) Onderschotel vergiet, goed. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Friese wandschotel met spreuk. 'Gierigheid alleen maakt van 't harte een steen. Restauratie. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Friese wandschotel met spreuk. 'Luiheid is hongers moeder en van dienerij een broeder'. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse schotel met chinoiserie decor. Haarscheur + randschades. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts polychroom bord met chinoiserie/goud decor. Gemerkt A.P.K. Lichte randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence lampenvoet met messing montuur, chinoiserie/landschap/herten decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor en gele omranding. Enkele chips. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met landschap decor/chinoiserie. Gemerkt 'de Klaauw'. Afmeting: H 25 - 35 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Door APK. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 19 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence vazen. (1) Gemerkt 'de Bijl', 18e eeuw, figuur in landschap decor. (2) Gemerkt 'BIP', 19e eeuw, figuur in landschap decor. Afmeting: H 19,5 - 24,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 15 - 25 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Drie majolica vazen in Jugendstil-stijl. Floraal. Genummerd. 20e Eeuw. Eén vaas randschade. Afmeting: H 27 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Delfts kaststel. Gemerkt met drie eikels. Circa 1900. Eén haarscheur. Afmeting: H 20 - 29 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek keramieken kaststel met floraal decor. Alleen genummerd. Circa 1900. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vazenset. Floraal/figuren decor. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 22 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig oud Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse fayence schoentjes. Klompen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Drie delen Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Grote antieke sauciere + twee borden met floraal/goud decor. Afmeting: 24 - 26 cm.
Fraai 18e - 19e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Gemerkt W. Minimale beschadiging. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse polychrome fayence theebus met chinoiserie decor. Met bodemmerk A.P.K. Chip deksel. Afmeting: H 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Perzische polychrome fayence sierschotel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Hollandse fayece tabakspot. Schotse tabak, met Zuid Amerikaans figuur met schepen. Glazuur schades. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse terracotta beschilderde amfora vaas met console. 20e Eeuw. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Hollandse polychrome Makummer fayence schalen met floraal decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Twee oude majolica bloempotten in Jugendstil-stijl. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18 - 24 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische keramieken sierschotels. Floraal. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische keramieken sierschotels. Floraal. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting:H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.
Porseleinen Villeroy & Boch figurengroep. Ontwerp R. Benedikt. Golfspelende katten. Afmeting: 16 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Porseleinen Villeroy & Boch figurengroep. Ontwerp R. Benedikt. Olifanten en katten in een auto. Afmeting: 12 x 20 x 11cm. In goede staat.
Engelse terracotta bloempot op terracotta zuil met klassistische figuren voorstelling. Bodemmerk + nummer. 20e Eeuw. Bloempot scherf ingelijmd. Afmeting: H 100 x Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...
Antiek porseleinen damesbuste. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychorme Heilig kruis met wijwaterbak. Twee breuken. Afmeting: 40 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse Makkumer polychroom Fayence wandplaquettes met landschap decor. Gemerkt. Tichelaar? Eén chip achterkant. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee porseleinen vazen in Sevres-stijl. Figuren/goud decor met brons. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen siervazen met brons in Sevres-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Majolica console + bloempot. Jugendstil-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Antieke Porseleyne Fles fayence wandplaquette. 1914. Schilder H. v.d. Linden. Naar een schilderij van B.J. Blommers. Afmeting: H 42 x B 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse terracotta theepot. Zes-kantig met Chinees decor + foo-hond. Schiller & Gerbing. Circa 1840. Chip tuit. Afmeting: 18 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence wandplaquette met bijbelse voorstelling. Genesis 18. V.2.3 Verso R. Afmeting: 34 x 28 cm. In goede staat.
Vijftien stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met afbeelding van edelmannen. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen vazen met brons. 21e Eeuw. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met bloem decor. Tweede helft 20e eeuw. Chip deksel, haarlijn terrine. Afmeting: 25 x 34 x 22 cm. In redelijke staat.
Twee Russische porseleinen kop en schotels met architectonische gebouwen voorstelling. Handbeschilderd. Met tekst + bodemmerk. Afmeting: 9 x 14 cm. In goede staat.
Grote majolica caché pot met ramskoppen en groen glazuur. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 x Ø 36 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme majolica bloempot met floraal/leeuwenkoppen decor. Genummerd. Bodemrand beschadigd. Afmeting: H 29 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Meissen Teichert Cölln majolica historisme jardiniere. Circa 1890. Geen barsten. Afmeting: 21 x 29 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse porseleinen Marcolini schotel. Floraal decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke Duitse majolica vazenset met dansende figuren/guirlandes decor. Gemerkt Eichwald. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 32 x 15 cm. / H 37 x Ø 12,5 cm. In zeer goede staat.
Grote majolica jardiniere. Historisme stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse polychrome Fayence figuren. Gemerkt APK. (1) Herder met lam. (2) Man met viool, stukje strijkstok mist. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen St. Lukas Utrecht pijpvaas. Nr. 50, Schilder B. Jugendstil. Circa 1910. Bloesemtak met spin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen figuur met vergulding. Beschadiging aan hoofddoek. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
Prachtige antieke polychrome platelen Rozenburg Den Haag vaas. Orchidee/papegaai decor. Nr. 218. Schilder W. Circa 1910. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.