Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.
Drie oude Indonesische krissen. Diverse houtsoorten. 20e Eeuw. Afmeting: L 40 - 48 cm. In goede staat.
Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oosterse kromdolk met minerale stenen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.