Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bodemmerk. Floraal/vogel/tekst decor. Republiek. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Eén vaas chips. Eén vaas deksel + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Chinees verguld bronzen boeddhistisch figuur met polychromie. Ongemerkt. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schenkkan met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met draken decor (voor gebedskralen). Met bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen censer met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met perzikboom/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en baars, karper, steur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met floraal decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met krijger in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen eetstokjeshouder. Riviergezicht/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Octagonaal. Twee borden goed, twee borden haarlijn/chip, twee borden chips. Afmeting: 21 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot + deksel. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee Imari porseleinen vazen met bronzen montuur. 19e Eeuw. Eén vaas rand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet op houten sokkel. Figuren in landschap decor. Mogelijk bovenrand schade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord. Geisha's met parasol/watervogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zeldzame Chinees porseleinen dekselpot met fijn beschilderd tuin/kraanvogel decor. Familie Verte. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,7 cm. Beide kommen haarlijn.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met geisha decor. Republiek stijl. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met pioenroos/vleermuis/golf decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 7,5 x Ø 15,5 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin/floraal/krekel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met floraal/symbolen decor. Verso lotusbloem + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm.
Chinees porseleinen drakenvaas met feniks + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom. Figuren in tuin decor. Kleine randschade restauratie. Afmeting: H 6 x Ø 24 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee diepe Chinees porseleinen schotels met paars/groen glazuur + goudrand. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,2 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tulpenvaas met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel. Figuur in tuin decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee-delige Chinees porseleinen wierookbrander. Gesigneerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met bodemmerk. Cassis-kleurig. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur met rest vergulding. Wenchang Dijun. Late Ming periode. 17e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met granaatappelboom decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met geisha's in tuin decor. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met donkerbruin glazuur, oren en ringen. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee zware Chinees porseleinen wandborden, Familie Rose, republiek. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met bodemmerk. Eén keer klein, visser decor, goed. Twee keer groot, figuur decor, gelijmd. Afmeting: Ø 13,5 - 22 cm. In matig/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Figuren decor. Eén bord goed, één bord haarlijn, één bord gekramd. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pot met rondom fabeldieren decor. Afmeting: H 16 x Ø 23 cm. In goede staat.
Geribbelde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dubbele brushpot met landschap/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,6 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.
Kapitale Japans Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen ghendi met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Yongzheng theepot met Familie Rose floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: 17 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met rode draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met foo-honden decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén vaas randschade. Eén vaas chip. Afmeting: H 24 - 26 cm. In redelijke staat.
Twee prachtige Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Lot oude Chinese muntstukken. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 2,2 - 4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/tuin decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen kraagvaas met figuren/landschappen/pauw decor. Circa 1880. Vaas is gelijmd. Bakfout/baknaad in het midden. Afmeting: H 92 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schaal met rood glazuur. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met figuren/olifant decor. Randschade. Afmeting: H 22 x Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Chips + haarscheuren, tevens deksel vast gelijmd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose cups. Floraal decor. Drie kopjes minimale chips. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen bord met perkamentrol landschap. Familie Verte. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen diepe drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met vijver decor in lotusbloem vorm. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met draken/feniks decor Lampenvoet. Mogelijk bovenrand schade. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Chips bovenrand. Afmeting: H 11 x Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schotel met bruin glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot op Christofle plated comfoor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met waterlandschap decor. Ongemerkt. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Japans/Chinees porseleinen Familie Verte bord met gaai in boom/goud decor. Plus tekst verso. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese cloisonné vazen met landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose decor + floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenkom met oker-kleurig glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met feniks decor + bodemmerk. Craquelé. Afmeting: 8,8 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met deksel. Rondom figuren/goud decor. 18e Eeuw. Scherf ingelijmd. Deksel gaaf. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen ghendi met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese vazen. 19e Eeuw. (1) Familie Rose, Kantonees, floraal/figuren/goud decor, bovenrand restauratie. (2) Rolvaas, pioenrozen/vogel decor, bovenrand restauratie. Afmeting: H 45 -...
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur. Bloemvorm. Afmeting: 18 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Lot (10x) 18e Eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: negen borden + vleesschotel. Beschadigd. Afmeting: 22 - 28 cm. In matige staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Pijpvaas met theeglazuur + bodemmerk. (2) Vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 14 - 21 cm. In goede staat.
Zes-kantige Chinees porseleinen tazza met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 20,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen vissenkom met floraal decor rondom. Zes tekens bodemmerk, met binnenin karper in vijver afgebeeld. Afmeting: H 16 x Ø 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met craquelé glazuur. Tang-stijl. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe schaal met schubachtig glazuur. Sung-stijl. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.