Monogram J.M. Stilleven met Keulse pot en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
S. Zanten. Abstracte voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Kees van Bohemen, '74. 1928 - 1985. Nr. 8/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 50 cm. In goede staat.
Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Bosgezicht met zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 28 cm. In goede staat.
A. Verbeek. 1893 - 1970. Hollandse School. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 24 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Monogram J.G.D. Hollands winters dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. van Veldhoven. 1988. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee werken van J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. (1) Tulpen 'Mokum Red', Nr. 105/250. (2) Bellona, Nr. 235/250. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.
Handgesigneerde lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Apostelen Thomas en Thaddeus. Lithografie op papier. Afmeting: H 9 x B 8,5 cm. In goede staat.
De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
JS. Jan Schonk. 1889 - 1976. Orchideeën. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 22 cm. In goede staat.
Wilm Wouters. 1887 - 1957. Vissersdochter voor venster. Steendruk op papier. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.
C. Oberhoff. 1906 - 1980. Duitse School. Berglandschap met bomen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 47 x B 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Romain Steppe. 1859 - 1927. Riviergezicht met windmolen en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.
Lajos Tscheligi. 1913 - 2003. Vaas met seringen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 73 cm. In goede staat.
A. Mertens. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.
Petzold. Circa 1930 - 1950. Duitse School. Meisjesportret. Kleine beschadiging(en). Afmeting: H 30 x B 24 cm.In redelijk/goede staat.
Oude affiche. Duitsland. Kunstverein Rheinlände und Westfalen Düsseldorf. Horst Janssen Ausstellung 1966. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 62 cm. In goede staat.
Flech Sics 1956. Jachthond Heidi. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Mensink. 20e Eeuw. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Interieur met theedrinkend gezelschap. Olieverf op board. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jacqueline de Jong. Gesigneerd Cuisine. Nr. 33/150. Werkende vrouwen in de keuken. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 64 cm. In goede staat.
Jolande Brouwers, '89. 1951 - . Nr. 34/43. Portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 66 cm. In goede staat.
J.J.M. Dohmen, 1986. (Caveto). 1923 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
A. Zuiderwijk. Circa 1920. Platelen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 1950 - Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ludwig. Duitse School. Mogelijk Katie Ludwig Kunz. 1852 - . Chinees porseleinen beeld met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 16 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Pennisi. 1930 - 2018. Berglandschappen met huizen. (1) Primo Freddo. (2) Povere Case. Olieverf op board. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Traditionele Indonesische dans. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
J. Akkersdijk Fecit. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41,5 x B 31 cm. In goede staat.
H. Krämer (Köln). Duitse School. Circa 1930. Hoenderhof met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Henri Hess. 1950 Eindhoven. Bloemstilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Franse School. 19e Eeuw. Herenportret. Verso E. Grillow. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x 54 cm. In goede staat.
Joseph Gregoire. 1900 - 1976. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 44 cm. In goede staat.
J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Modern landschap. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Frederike During. 1938, Essen. Duitsland. Moderne figuren compositie. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Berend Brouwer. 1872 - 1936. Boerderij met boer en paardenkar bij rode kool veld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen bij bergdorp. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
A.T. Blandfort. Franse School. Frans stadsgezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 66 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Willem J. Pasman. 1905 - 1984. Landschap met boerderij, en boer bij sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Wintergezicht met boerderij en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. Circa 1920. Hollands havengezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.
Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie bosgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Larens interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Moll. Haven met hooikapschuur en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Lucebert, 1963. 1924 - 1994. Titel: Kletskop. Olieverf op papier. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Drie nimfen met engel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.
Josef Israëls, 1881. 1829 - 1911. Portret heer. Gemengde techniek op papier.onder midden een scheurtje in papier Afmeting: H 56 x B 40 cm. In redelijke staat.
Thomas Heesakkers, 1946 - . Hollands wintergezicht met ijspret. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Gustav Mützel. 1839 - 1893. Tropische duivensoorten. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.
Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij jacht, ruiters met kromzwaarden. Olieverf op papier. Afmeting: H 49 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken en karaf. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Boerderij met bloesemboom, waterput en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruijn. 1870 - 1940. Landschap met boerderij, boerin en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met turfsteker. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.
Castle Keith. 1863 - 1927. Bosgezicht berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Oud Engels handbeschilderd houten reclamebord. Mens Finals. Annotatie 1886. Tennis. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.
J.H. van Oeveren. 20e Eeuw. Twee afgemeerde Hollandse platbodems. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
R. Mooy. 20e Eeuw. Berggezicht met korhoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Rest signatuur. Circa 1900. Hollands kerkinterieur met figuren. Bedoekt. Zichtbare scheur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Twee antieke op koper geschilderde portretten. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.
Paul Otto Heim. 1878 - . Duitse School. Musicerend gezelschap in balzaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.
G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Barend van Voorden. 1910 - 2000. Achtertuin van een boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 70 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Twee vrouwen in badmode. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met bessen en wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.