Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Hollandse vissersvrouw op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken beeld van zachthout. Gems. Duitsland. Circa 1930. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Vier houtgesneden Heilig beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 - 52 cm. In goede staat.
Twee antieke gipsen polychroom beschilderde Heilig beelden. Circa 1900. Enkele chip. Afmeting: H 45 - 54 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Schaakspelers. Met monogram. Circa 1920. Afmeting: H 25 x B 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Madonna. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 19e Eeuw. Jeanne d'Arc te paard. Gedetailleerd. Ongesigneerd. Afmeting: 11 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Groot antiek aardewerken everzwijn. Art Deco. Zink-kleurig. Circa 1930. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 58 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Hardhouten gestoken beer in Schwarzwalder-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Twee-kleurig gepatineerd. Ongesigneerd. Circa 1900. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten gestoken buste. Keltische man. Frankrijk. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bronzen kop van roofvogel op houten basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Madonna met kind. Op marmeren sokkel. Gotische stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Massief bronzen figuur. 20e Eeuw. Moeder met kind. Ongesigneerd. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Engel op zwaan. Ongesigneerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ossenspan met ploeg. Circa 1900. Afmeting: 12 x 35 x 11 cm. In goede staat.
Franse Art Deco beeldengroep met marmeren basement. Met compositie metalen zwanen + dame in badpak. Circa 1930. Afmeting: 24 x 49 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren sokkel. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecornet. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Draaibare naakte danseres op marmeren basement. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld door Jules Graux, Parijs. Mandoline speler. Deels verguld. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Moderne terracotta sculptuur met geglazuurde armen + monogram. Afmeting: 41 x 37 x 8 cm. In goede staat.
Antieke bronzen beeldengroep met musicerende putti. Musee de Sevres. Gietstempel + nummers. Circa 1900. Afmeting: 20 x 19 x 13 cm. In goede staat.
Massief bronzen adelaar op bewerkte piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 35 x 19 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen beeld. Jongen met bok. Circa 1910. Door Georg Kemper, 1880 - 1948. Afmeting: 15 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Set zware bronzen boekensteunen met leeuwen. Gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Muzikant. Circa 1900. Gesigneerd Anfrie. Charles Anfrie. 1833 - 1905. Titel: Figaro par Anfrie. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren. Middeleeuwse vechters. 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen beeld door August Kühne uit Wenen. 1845 - 1895. Anno 1887. Oostenrijkse wandelaar in klederdracht met stok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Bronzen vrouw door Jan Sierhuis. 1928 - . Tango danseres, op zwart marmeren basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Onduidelijke signatuur. Naakte dame met jarretels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen figurengroep. Jef Lambeaux. Lachende naakte dame met satir en kind. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.