This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Result: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Franse linnenkast van kersenhout
Result: 250 EUR

19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 24 cm.
Result: 90 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch Heriz kleed, 174 x 149 cm.
Result: 950 EUR

Antiek Perzisch Heriz kleed. Gharadje. Met bont floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 174 x 149 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35 cm.
Result: 600 EUR

Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bidkleed, 56 x 84 cm.
Result: 90 EUR

Klein Perzisch bidkleed van zijde. Floraal motief. Aardetinten. Afmeting: 56 x 84 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 21 cm.
Starting price 200 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuur in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Result: 140 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor + bodemmerk 18/19e Bovenrandschade. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Frans v.d. Veen, boerderij Tweelo bij Meppel
Result: 100 EUR

Frans v.d. Veen boerderij Tweelo bij Meppel. 1949. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm.
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Meisje
Starting price 180 EUR

Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Paul Becker, Abstract
Starting price 120 EUR

Paul Becker, 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 76 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, H 24 cm.
Result: 700 EUR

Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen stier naar Picasso
Result: 90 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Gouden V-ring
Result: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een oplopende V-vorm, voorzien van een geruwde bewerking en in het midden bezet met 3 rijen met singlecut geslepen kleine diamanten. breedte ring 10 mm....

Theo Kuijpers, Abstract
Result: 120 EUR

Theo Kuijpers. 1939 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand
Result: 60 EUR

Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Lot Chinees (13x)
Result: 150 EUR

Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.

Gouden oorstekers
Starting price 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in een dubbele navetvorm in het midden een witgouden element met 2 singlecut geslepen diamanten. 12x8mm. ca 2,0 gram In goede staat.

Wilm Wouters, Vissersdochter voor venster
Starting price 70 EUR

Wilm Wouters. 1887 - 1957. Vissersdochter voor venster. Steendruk op papier. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.

Indonesisch snijstuk, H 47 cm.
Starting price 90 EUR

Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Mensink, Portret Rembrandt
Result: 50 EUR

Mensink. 20e Eeuw. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers en hanger
Starting price 150 EUR

Gouden oorstekers en hanger, 585/000, markiesvormig, deels wit- en deels geelgoud en bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,06 ct. Grootte hanger 17x5mm en oorstekers 13x3,5mm. totaal ca...

Chinees achtkantige vaas, H 22 cm.
Starting price 400 EUR

Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Vier Heilig beelden
Starting price 70 EUR

Vier houtgesneden Heilig beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 - 52 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Starting price 100 EUR

Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Starting price 50 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Sculptuur naar J. Altorp, Aap
Starting price 650 EUR

Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Lot Chinees (3x)
Result: 120 EUR

Drie delen China. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, waarvan één met krijger decor en één vaas met vogel/bloesem/tekst decor. Plus een spekstenen visser figuur. Afmeting: H 26...

Indonesisch houten figuur
Starting price 25 EUR

Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 16 cm.
Result: 130 EUR

19e Eeuwse Chinese gietijzeren waterpot met koperen deksel. Vis decor. Afmeting: 20 x 21 x Ø 16 cm. In goede staat.

8x Swarovski figuren
Result: 90 EUR

Acht diverse Swarovski kristallen figuren. Diverse dieren + doosjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.

Drie Chinese tempel figuren, H 19 - 24 cm.
Result: 140 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 - 24 cm. In goede staat.

Drie delen antiek glaswerk
Result: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. (1) Roemer, handbeschilderd, chip. (2) Karaf, handbeschilderd. (3) Bokaal, handbeschilderd. Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, H 60 cm.
Result: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.
Result: 550 EUR

Duitse Meissen porseleinen figuur met vergulding. Beschadiging aan hoofddoek. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese/Japanse wandschotels Ø 30 cm.
Result: 80 EUR

Twee Chinees of Japans porseleinen wandschotels met monstervissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm.
Result: 400 EUR

Twee grote porseleinen siervazen met brons in Sevres-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Result: 375 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm.
Result: 300 EUR

Zeldzame antieke Hollandse fayece tabakspot. Schotse tabak, met Zuid Amerikaans figuur met schepen. Glazuur schades. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese lampenvoet, H 21 cm.
Result: 550 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet op houten sokkel. Figuren in landschap decor. Mogelijk bovenrand schade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel
Result: 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.

Chinese prunus vaas, H 30 cm.
Starting price 400 EUR

Blauw-witte Chinees porseleinen vaas met prunus decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

30x Landschap tegels in cirkel
Result: 325 EUR

30 Stuks 19e eeuwse wandtegels. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Chinese boeddha, H 33 cm.
Result: 850 EUR

Chinees porseleinen celadon boeddha, met mat groen glazuur. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Twee Franse vazen, H 42 cm.
Starting price 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.

Antieke Quan Yin, H 36 cm.
Result: 70 EUR

Antieke Chinees porseleinen blanc de chine Quan Yin. Met bodemmerken. Vingers beschadigd, bloem en kleed chip. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 11 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Porseleinen schaal in Sevres-stijl
Result: 180 EUR

Porseleinen schaal in Sevres-stijl met figuren/goud decor + brons. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 42 x 24 cm. In goede staat.