Wit- met roodgouden herenring, 750/000, met diamanten. Ring met een bewerkte kop in het midden voorzien van een gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct, daarnaast zitten er n...
Geelgouden slavenband, 585/000, met diamanten. Armband met aan de bovenzijde een rij met chatons bezet met 19 briljant geslepen diamanten, ca. 19x 0.12ct. Stenen zijn wat gelig. De armband is voorzien...
Geelgouden ring, 750/000 met blauwe steen en diamant. Ring met een rechte kop in het midden bezet met een smaragdvormig geslepen blauwe steen en aan de zijkanten een roosgeslepen diamanten. grootte ko...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.
Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Lot met diverse leger items. Geallieerden, WO II. Onder andere; US gereedschapskist + case cleaning rod, pistoolhouder, hoofdbedekking, patronenhouder et cetera. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers de Mitry Mory. Zonder binnenhelm. Afmeting: 18 x 24 x 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse metalen met messing brandweerhelmen + lederen binnenhelm. Afmeting: 27 x 17 x 18 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. 'St. Etienne'. Met damastloop + graveringen. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer met (goud)graveringen, F. Bernard, penvuur. 19e Eeuw. Afmeting: L 117 cm. In goede staat.
19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd figuur. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Charles Dix. Circa 1830 - 1840. Enkele armen licht verbogen. Afmeting: H 68 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren kandelaar, 925/000, op vierkante voet met parelbewerking, voorzien van een geribde zuil met bovenaan floraal decor en een vierkant gecontourneerd licht met parelbewerking. 8x8x15cm. MT.: Will...
Elegante gouden choker, 585/000, met oud diamant. Witgouden ankercollier met in het midden een witgouden ovaal element, een ovale rozet bezet met 9 roosgeslepen diamanten. En daaromheen een rand met 1...
Collier van gesneden benenkralen, ø 10mm, en gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10mm. 45cm. In goede staat.
Zilveren mosterdpot met blauw glazen binnenbak. Opengewerkte zilveren pot met spijlendecor, geplaatst op 3 klauwpoten, een gekrulde greep en een zilveren deksel met lisdodde bloemen. 9x6x14cm. ca 192 ...
Bijzondere blauw glazen dekseldoos met zilveren deksel op een zilveren tablet. 950/000. Rechthoekige gecontourneerde doos met zilveren rand en deksel versierd met filetranden met acanthusbladeren, ge...
Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet met een getorste bewerking. En voorzien van een rond licht. ø8x11cm. Voorzien van een gevulde voet. Brutogewicht 376 gram. Eén kandelaar heeft en ...
Zilveren dekseldoos, BWG, voorzien van een scharnierend deksel. De doos is versierd met een Djokja patroon. 8,5x14,5x4,5cm. ca 299 gram. In goede staat.
Groot zilveren tafel pronkstuk, 925/000. rijkelijk versierd. Een ronde etagere standaard geplaatst op 4 klauwpoten met florale bewerking en een leeuwenkop. Voorzien van gezaagd floraal patroon langs d...
Zilveren bonbonmandje, 833/000, Ovaal gezaagd model met spijlen en halve maandecor. Voorzien van parelrand en strikjes als greepjes. 17x10x5cm. MT.: Kempen, Begeer en Vos, Voorschoten, jl.:N:1923. ca ...