Vier antieke eikenhouten stoelen. Circa 1930. Hollandse barok-stijl. Afmeting: 96 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Klein kastje. Gefineerd kersen. Eén-deurs. Circa 1950. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In de goede staat.
Wortelhouten gelakte Art Deco bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In zeer goede staat.
Zes massief eiken stoelen. Circa 1920. Zithoogte: 50 cm. Afmeting: 94 x 44 x 50 cm.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Afmeting: 79 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Eikenhouten halspiegel in rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse salontafel van eikenhout + notenhout. Henry Deux. Circa 1880. Afmeting: 56 x 112 x 102 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel. Circa 1880. Gestoffeerd + koper genageld. Afmeting: 111 x 69 x 65 cm. In goede staat.
Chaise longue van massief mahoniehout. Geschulpt model met blauwe bekleding. Afmeting: 118 x 202 x 68 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse hangspinde van vurenhout, met origineel smeedijzeren beslag + slot. Afmeting: 63 x 47 x 28 cm. In goede staat.
Hollands barok kabinet. Mahonie fineer. Circa 1780. Gebruikssporen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. Verder in goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met Queen Anne poten en geschulpt blad. Circa 1920. Afmeting: 60 x 68 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws front van een Engelse hoekkast. Vier deurs. Mahonie. Afmeting: 210 x 100 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse mahoniehouten melkkrukken. Afmeting: H 54 - 56 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Hollandse eikenhouten houtgepinde keukenstoelen. Afmeting: 90 x 42 x 39 cm. In goede staat.
Antieke Franse commode van beukenhout, met spiegelopstand. Circa 1900. Afmeting: 100 x 57 x 186 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten dekenkist omstreeks 1800 met ronde deksel in goede staat 65x107x55cm
18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize tafel met lade en zwart marmeren blad. Oude wormbeval. Afmeting: 71 x 92 x 67 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse kist van eikenhout, met sledepoten en slot. Barok kist. Afmeting: 81 x 145 x 68 cm. In goede staat.
Brons-kleurige vroeg 19e eeuwse empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 106 x 59 cm. In goede staat.
Grote oude kamferkist met figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 101 x 52 cm. In goede staat.
Art Deco boekenkast. Walnoothout fineer. Circa 1920. Afmeting: 176 x 201 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe eethoek met vier stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 115 x 83 cm/90 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Twee barok-stijl stoelen met bekleding van zijde. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Oude/antieke stucwerk gipsen spiegel in rococo-stijl. Goudkleurige lijst. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.
Facet geslepen halspiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 132 x B 62 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten historisme buffetkast met Jugendstil glas, snijwerk, volle zuilen, stieren- en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 224 x 130 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Kleine 18e Eeuwse vitrine van eikenhout, voor religieus beeld. Eén-deurs. Afmeting: 56 x 33 x 25 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist met snapslot. Gerestaureerd. Afmeting: 72 x 59 x 120 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse houtgepinde klaptafel van iepenhout. Afmeting: 44 x 45 x 31 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse eikenhout gestoken Gelderse dekenkist met zadeldeksel + geëboniseerd hout. Afmeting: 70 x 52 x 130 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire spiegel. Afmeting: H 90 x B 45 cm. In goede staat.
Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten historisme boekenkast met fruitranken en leeuwenkoppen. Met verstelbare schappen. Achter panelen van de deuren missen vier lades. Afmeting: 191 x 120 x 45 cm. In goede staat...
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met ranken + palissander robbelijsten. Uitneembaar, met lades en schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 190 x 190 x 76 cm. In goede staat.
Indonesisch teakhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten pianokruk met leeuwenpoten. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse speeltafel met florale marqueterie, pijlkoker + boog en vredesduiven. Met velours blad. Afmeting: 79 x 82 x 41 cm. / 79 x 82 x 82 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel met lade en vergulde bronzen monturen. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse beschilderde twee-deurs kast met bloem decor. Deels 19e eeuws. 20e Eeuw gerestaureerd. Afmeting: 186 x 103 x 54 cm. In goede staat.
Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten sokkel tafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke eikenhouten Gründerzeit tafel. Circa 1880. Afmeting: 78 x 125 x 101 cm. In goede staat.