Hollands mahoniehouten empire klapbuffet met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 55 x 94 cm. In goede staat.
Twee-delige antieke Engelse servies-opzetkast met lades. Eiken. Circa 1900. Afmeting: 126 x 40 x 185 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil pianokruk met stoffen zitting. Circa 1910. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken oorstoel in empire-stijl. 19e Eeuw. Recentelijk met velours bekleed. Afmeting: 120 x 80 x 66 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse nachtkastjes van kersenhout met wit marmeren blad. Schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 37 x 33 cm. In zeer goede staat.
Originele Zuid-Duitse essenhouten 1-deurs vitrinekast met etagere. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 183 x 108 x 52 cm. In goede staat.
Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.
Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.
Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse neo renaissance rankenkast op kruisvoet. Notenhout. Circa 1890. Afmeting: 171 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade en Queen Anne poten. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 78 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten barok linnenpers. Eén deur + lade. Circa 1800. Afmeting: 184 x 74 x 47 cm. In goede originele staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met volle geëboniseerde zuilen, hekwerk en messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 95 x 47 x 86 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten neo renaissance kast met vier deuren, lades en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 191 x 160 x 80 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-deurs hoekkast met lade. Twee-delig. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 57 x 98 x 195 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.
Antieke wortelhouten spiegel met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten één-deurs vitrinekast in Franse stijl met verguld beslag. Stijlmeubel. Afmeting: 163 x 74 x 43 cm. In goede staat.
Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel. Circa 1850. Afmeting: 78 x 55 x 43 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten nachtkast met lade en jalouziedeur. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 60 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Zes kersenhouten eetstoelen in Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 50 x 54 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden
Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.
Grote antieke halspiegel met amor putti. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 158 x B 90 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.
Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.
Twee zware eikenhouten gildestoelen met panelen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 137 x 66 x 61 cm. In zeer goede staat.
Bruin-lederen poef met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 65 x 65 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten salontafel met lades in Louis Seize stijl. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 90 x 130 cm. In goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
Drie-delig bankstel in barok-stijl met velours bekleding. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 80 x 80 cm. / 135 x 78 x 82 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.
Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.
Ronde ladenkast met brons en florale intarsia. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 42 cm. In goede staat.
Vlinder-vormige bijzettafel met klapbaar blad en vakverdeling. Fijnhout belijmd met florale marqueterie. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Ovale bijzettafel met intarsia. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 69 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hoge commode. Twee-delig gemaakt. Lichte schades. Afmeting: 125 x 108 x 49 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse historisme piedestal van notenhout. Afmeting: H 99 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse Bretonse eikenhouten hoek-hang-kast met ridder. Circa 1880. Afmeting: 77 x 38 x 24 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.