Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid Europese terracotta gepolychromeerde Madonna met cherubijn koppen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren sokkel. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecornet. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee houtgesneden Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. 1x Chinees met trekpot + zotje. 1x Chinees met noot + vis. Afmeting: 30 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn. Titel: Mignon. Maker: Muhletaler. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke zware compositie metalen Jugendstil bloempot met dame en faun, in fontein-vorm. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen wandreliëf door Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1892. Moeder met kinderen na verhaal Mozes. Afmeting: 5 x Ø 32 cm. In goede staat.
Frans bronzen Art Deco figuur op marmeren basement. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Pierrot. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Groot, oud gegoten bronzen luipaard. Edovolk Benin, Nigeria. Vermoedelijk naar. Afmeting: 41 x 41 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen edelman. Door Emile Victor Blavier. Mooie patina. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Gesigneerd groot antiek Japans bronzen figuur. Circa 1900. Japanse vrouw met korf. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plated Franse Jugendstil buste. Titel: Nymphe. Door E. Villanis. 1858 - 1914. Behoeft reiniging. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Jugendstil figuur. Circa 1900. Dame met olielamp. Ongesigneerd. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote groene gesatineerde glazen sculptuur. Dikke, naakte liggende dame, op kristalglazen basement. In de stijl van Botero. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Ram. Gedetailleerd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Madonna met kindje Jezus, staande op een vis. Met mooie originele polychromie. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd beeld. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd figuur. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.
Grote moderne bronzen vogel op zwart marmeren basement. In de stijl van Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 28 cm. In goede staat.
Oude bronzen buste van een jongeman met halve maan. Op zwart marmeren basement. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm.In goede staat.
Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.
Zeer groot modern bronzen paard op zwart marmeren basement. In de stijl van Giacometti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Onduidelijke signatuur waarschijnlijk C. Milles?. Naakte dame met jarretels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figurengroep op marmeren basement. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel; Un secret medaille au salon. Mooie patina. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen figurengroep. Jef Lambeaux. Lachende naakte dame met satir en kind. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Groot oud natuurstenen (waarschijnlijk marmer) figuur. Naar Henry Moore. Moeder met kind op schouder. Afmeting: 61 x 36 x 32 cm. In goede staat.
Zeldzame bronzen lamp in Art Deco stijl. Baviaan op Oosterse houten piëdestal. 20e Eeuw. Afmeting: 181 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Bronzen figuur met monogram Edwin Paul Scharff + datering 1952. Kopie. Naakte dame. Nagietsel. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke buste van Napoleon. Buste van messing op marmeren/metalen voet. Circa 1880. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee bronzen engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke Heilige figuren. Van gips, kunststof en porselein. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 14 - 46 cm. In goede staat.
Grote antieke gipsen, brons gepatineerde vrouwenbuste. Circa 1900. Achterkant sokkel hoek beschadigd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren sokkel. Koe. Gesigneerd L. Carvin. 1875 - 1951. Afmeting: 18 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Groot eikenhouten heilig figuur met rank. 19e Eeuw. Rank beschadigd. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Franklin Mint. Bronzen Afrikaanse olifant. Tweede helft 20e eeuw. (1991). Afmeting: 26 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met peuk op de lip. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm.
Antieke bronzen buste. Twee-kleurig gepatineerd. Ongesigneerd. Circa 1900. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Gesigneerde zware Cubaanse hardhouten buste. Che Guevara. (Cubaanse vrijheidsstrijder) Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Koud beschilderde bronzen bulldog in Weense-stijl. Origineel? Gebruikssporen + patina. Ongesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Amerikaanse tinnen Western figurengroep op houten plaquette. Western Heritage Museum. Titel: Hold Up!. Afmeting: 14 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Circa 1930. Griekse wijsheer met boek op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Masier. Toegeschreven aan Jean Pierre Masier. 1878 - 1957. Chips aan zwart marmeren basement. Afmeting: 32 cm...
Twee bronzen vogel figuren. 20e Eeuw. 1x Vogelnest, geheel van brons gemaakt. 1x Zangvogel op zwart marmeren basement. Afmeting: 21 - 23 cm. In goede staat.
Compositie A. Rodin figuur. Edition Museums Galerie Nr. 216/499. Met marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Eén chip. Afmeting: 28 x 17 x 17 cm. In goede staat.