19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Antiek glas-in-lood venster met voorstelling naar Rembrandt. Circa 1900. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globe. Circa 1930. Prof. Dr. A. Krause, Handels und Verkehrsglobus. Verkleuring. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Twee grote antieke eikenhout gestoken wandplaquettes met wildvoorstelling. Decor met gevogelte/haas/geit. Circa 1880. Frankrijk of Duitsland. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 39,3 cm. In goede staat.
Bogdan Vojska. 1958. Portret in mozaïek-vormgeving. Slovenië 2001. Olieverf op linnen. Afmeting: H 141 x B 141 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...
Tissot horloge seastar automatic, met een goudkleurige ronde kast, voorzien van een rookbruinige, in kleur verlopende wijzerplaat met witte wijzers. Voorzien van een metalen band, niet origineel. Werk...
Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Twee schotels minimale chips. Kopjes goed. Afmeting: 5,5 - Ø 13,5 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Certina, mechanisch, met een vierkante kast en een gevlochten band voorzien van ruitvormige elementen bezet met 4 briljant geslepen diamanten. Breedte 14 mm. lengte 1...
17e Eeuws gegraveerd Hollands wafelijzer met tekst + floraal decor. Smeedijzer. Afmeting: 80 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren rozet bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13,5mm. ø59. ca 5,1 gram. Stenen h...
Antiek Frans brons verguld wandornament. Genummerd P.D. 146. Circa 1850. Zeemonster. Afmeting: 19 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 28,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.