This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Joh. Rockx, Giethoorn
Starting price 100 EUR

Johan Rockx ca. 1930, olieverf op linnen, Giethoorn 30x40cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur
Result: 50 EUR

Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U

Alberto Sicco Hempenius, landschap
Starting price 375 EUR

Gesigneerd Alberto Sicco Hempenius, olieverf op paneel, landschap met boer en vee 30x62cm. Cond.: G

2 Zilveren kandelaars
Result: 1.000 EUR

Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U

Tinnen rookstel 1910
Starting price 10 EUR

4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G

Hendrikus Cornelis Kranenburg, vissersdorp
Starting price 425 EUR

Hendrikus Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - ), olieverf op linnen, vissersdorp 50x70cm. Cond.: G

3 Ingelijste vlinders
Starting price 35 EUR

3 Ingelijste tropische vlinders 20e eeuw. Bijzonder ingelijst met bol glas 18x17,5x1,5cm. Cond.: G

Duitse atlas
Result: 13 EUR

Antieke Duitse atlas 1906 genaamd "Algemeiner handatlas Jubilaumsausgabe", Herausgegeben von A. Scobel Bielefeld und Leipzig 1906 45x30x7cm. Cond.: G

2-Rij armband
Starting price 130 EUR

Armband 2- rijig met parel en bloedkoraal, 4 kleine bolletjes GG 585/000 en sluiting GG 585/000 bezet met een bloedkoraal.L 18 cm.

Bronzen plaquette, paard
Result: 35 EUR

Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G

Bronzen aap
Starting price 350 EUR

Bronzen aap 20e eeuw 27x24x23cm. Cond.: G

Grote oliekruik
Starting price 40 EUR

Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G

Bronzen beeld, atleet
Starting price 260 EUR

Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.

Messing hanglamp
Starting price 50 EUR

Massief messing hanglamp 60-er jaren 55xø66cm. Cond.: G

Tafelonderstel
Result: 80 EUR

Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G

Armband
Result: 20 EUR

Armband uit Nieuw Papua gemaakt van tanden (wild zwijn) en figuur van hout 16x14x12,5cm. Cond.: G

Gesigneerd Leo Gestel
Starting price 300 EUR

Onyx marmeren zuil
Starting price 40 EUR

Onyx marmeren zuil met verlichting 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 66xø27cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Result: 40 EUR

Antieke petroleumlamp van wit opaline glas 50xø24cm. Cond.: G

Zilveren snuifdoos
Starting price 175 EUR

Antieke zilveren snuifdoos met mooie afbeeldingen 835/000 45gr. 7,7x4,6cm. Cond.: G

Zilveren rammelaar met beenheft
Result: 90 EUR

Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U

Hollands buffetkastje
Result: 130 EUR

Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U

5 Horloges
No reserve price

5 Herenpolshorloges. 1x Adora, gedragen ca. 6 maand oud met doos. 2x Moretime nieuw ongedragen, 1x Soho gedragen, ca. 6 maand oud, 1x Champion nieuw ongedragen

15 Zilveren sieraden
Starting price 425 EUR

Kavel diverse zilveren sieraden