This website uses cookies

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Schijfpistool
Starting price 550 EUR

Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt J. Warnant Breveti met notenhouten kolf en graveerwerk. In uitmuntende staat 40x17x3,5cm. Cond.: U

Percussie pistool
Starting price 675 EUR

Enkelloops percussiepistool 19e eeuws, frontlader. met graveerwerk. Groot kaliber en mahoniehouten kolf. 40x19x4cm. Cond.: G

Dubbelloops + springmes
Starting price 775 EUR

Dubbelloops 19e eeuws springmes pistool met graveerwerk. Vermoedelijk Frankrijk. Opklapbare loop met verzinkte trekkers in uitmuntende staat. Met geëboniseerde kolf 22,5x12x3cm. Cond.: U

Dubbelloops pistool
Starting price 850 EUR

Dubbelloops groot kaliber pistool, frontlader met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Gemonogrammeerd W.J.W.J. in uitstekende staat 32x14x5cm.

Hagelpistool
Starting price 1.000 EUR

Enkelloops hagelpistool, frontlader 18e-19e eeuw met mahoniehouten kolf en mooi graveerwerk. In uitmuntende staat 33x14,5x4,5cm. Cond.: U

Dubbelloops, vuursteen
Starting price 1.000 EUR

Dubbelloops vuursteen geweer, frontlader (hagel) 18e-19e eeuws met graveerwerk. Antoine Girand Saint Etienne in uitmuntende staat 130x21x8cm. Cond.: U

Geweer, vuursteen
Result: 1.000 EUR

Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U

Winchester groot kaliber
Starting price 2.000 EUR

Amerikaans Winchester kaliber 12 geweer 19e eeuw. Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. 125x19x3,5cm. Cond.: U

2x Percussie pistolen
Starting price 2.250 EUR

2 Duelleerpistolen met notenhouten greep ca. 1850. Tirieux Besson, Frans gemerkt B.C. 48cm.

2x Percussie pistolen
Result: 2.750 EUR

Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U