Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U
Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U
Zeldzame Boheemse kristallen hanglamp ca. 1900 compleet behangen met pegels en balletjes. In het midden met kristallen druivetrossen. Mist 1 schaaltje 110xø70cm. Cond.: G
Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U
Gebrandschilderde Amsterdamse school hanglamp ca. 1920. 6-Kantig met messing omranding en met 6 rood-oranje gebrandschilderde glazen 60x60cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen hanglamp ca. 1890. Empire revival met glazen kappen en bronzen sfinxen (Frankrijk). 80x60x60cm. Cond.: U
Twee Empirestijl petroleumlampen ca. 1900 met messing voet en rosekleurig glazen oliereservoir. Lampekap is van geslepen glas. Lampen zijn later electrisch gemaakt 92xø17,5cm. Cond.: G
Bijzondere grote antieke lampevoet 19e eeuw. Bronzen armaturen mooi uitgewerkt met majolica. losse delen 122x52x53cm. Cond.: G
Antieke Weense muziekdoos met 1 rol en 5 melodiën. Doos is gefineerd en ingelegd met verschillende houtsoorten ca. 1870. Speelwerk moet worden nagekeken en 1 tand van de kam is afgebroken 15x21x43cm. ...
Majolica tegelkachel Jugendstil, voorstelling van diverse figuren( volgens eigenaar geheel compleet) 7 tegels met figuren, 1 grote tegel met familiewapen,en 2 dozen met diverse tegels.
2 Grote staande silverplated kandelaars met parelrand eind 20e eeuw H.: 81cm. Cond.: G
Twee grote lampen Empire-stijl. Voorstellend vrouw met zuil. Metaal, koudbeschilderd 20e eeuw (vermoedelijk Italië) 90x35x24cm. Cond.: G
Twee grote antieke koperen amfora's ca. 1900, mooi uitgewerkt 42x26xø17cm. Cond.: U
Oud scheepskompas gemaakt door CUBRO Scrutton LTD London 1940. Omhulsel van het kompas is gemaakt van rood- en geelkoper 24x27x21cm. Grote zware bronzen patrijzenpoort uit een schip 19e eeuw ø40cm. Co...
Antiek pijpje van zeeschuim in de vorm van een schedel ca. 1900. Zeer gedetailleerd uitgewerkt 15cm. Cond.: G
5-Armige kaarsenkandelaar bestaand uit een Frans eikenhouten gesneden voet ca. 1880 en een vuurvergulde 5-armige kaarsenkroon 19e eeuw. Porseleinen bordje in het midden 58xø25cm. Cond.: G
Grote antiek koperen Hollandse houtbak met hengsel 19e eeuw 31xø52,5cm. Cond.:G
Cassette met 35 Jugendstil medailles, Frankrijk 27x30x3cm. Cond.: G
Olie en azijnstel met peperbus ca. 1880. Luois Seize stijl met kristal en tin (goudgekleurd) 22x19x12,5cm. Cond.: G
Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U
Zilvertin wandplaquette van G. Bommet Duitsland ca. 1920 met eiken lijst Cond.: U