Hummel figuur "tenor" Hum 135,ontwerper Arthur Môller 1940,nr.1957-64, l.besch. H 12cm.
Twee 19e eeuwse Chinese stapeldoosjes. Elk doosje bevat 4 delen. 1x Beschilderd met figuren te paard. 1x Zittende vrouw 11,5xø8cm. Cond.: R-G
Groot kristallen vrijmetselaarsglas 19e eeuws. Compleet geslepen en geëtst met troffels, zwaarden, sterren en zonnetje. Met vrijmetselaarsteken 16xø11cm. Cond.: G
21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot
Majolica portretbord 19e eeuw. Afbeeldend een portret van een edeldame met hoed. Omheen gedecoreeerd met 6 zeemeerminnen en 3 vrouwenhoofdjes ø32,5cm. Cond.: G
2 Imari rijstkommetjes 19e eeuws, in waaiervorm. Handbeschilderd met landschapsdecor. 15x12x4cm. Cond.: G
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G
Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G